Biatec - putovné hodinky na testovanie

  • Chlapi nejako si to podelte. Necháme to na vzájomnej dohode. Myslím že zoznam sa nikdy nejak extra nedoržiaval :D

  • Chlapi nejako si to podelte. Necháme to na vzájomnej dohode. Myslím že zoznam sa nikdy nejak extra nedoržiaval :D

    Veru nedodrziaval, to by som ich mal asi tak pred pol rokom ^^. Pockam na spravu, kde sa dohodneme na predani.

  • @TheBP Nikto ti nič predávať nebude. Hodinky ti možno poslať alebo priniesť. A pekne ich potom pošleš ďalej....:happy1:

  • Myslim, ze som hodinky ponosil do chuti. Kto dalsi preberie stafetu? Momentalne su v KE, ale najlepsie by bolo poriesit to do stvrtka.

  • Že by som to zamuroval?:] Ak už nie je nik v okolí, tak ja to skončím...;)

  • Nuž, mám problém. V súčasnosti som nepojazdný. Biely potkan ma opustil a nemá zatiaľ za seba náhradu. Asi budeme musieť využiť služby kuriera....:mrgreen:

  • Hodinky dorazili teda až ku mne. Pôvodne som chcel aj dačo ofotiť, ale oproti svojim predchodcom, ako je napr. kotúč, by som sa asi od hanby prepadol. Takže, namiesto toho, aby som im robil negatívnu reklamu, pár slov z môjho pohľadu. Vzhľadom na moju pomerne veľkú ruku som očakával, že mi budú malé. No sú tak ergonomicky spracované, že vyzerali, akoby ich priemer bol väčší a sedeli na mojej ruke perfiš. Jedinú výhradu mám k remienku, teda k jeho rozmeru. Je to dvadsiatka, ktorá sa k rozmeru puzdra síce výborne hodí, akurát mne pripadá na ruke trocha priúzka. Vynikajúce balenie, aké nemajú ani renomované značky, doslova vyrazí dych. Prekrásne spracovaná dóza je parádnou ozdobou a po jej otvorení sa nám ukáže obsah - mimoriadne pekne vypracované hodinky. Na prvý pohľad sú trocha vysoké, čo mi ale na ruke vôbec nevadilo. Puzdro je spracované tak, že hodinky by v pohode vedela nosiť aj moja žena, ktorá má obvod zápästia 15,5 a aj ja s mojimi 20 cm obvodu. Z môjho laického pohľadu, čo sa balenia, kvality spracovania či použitého strojčeka týka, niet čo vytknúť. Myslím, že tieto hodinky budú ozdobou každej pánskej ruky. Keď to všetko zhrniem, tak mi vychádza, že cena za tento výrobok tak, ako som ho mal možnosť vidieť a vyskúšať, nie je vôbec prehnaná, skôr naopak. Iba ťažko, ak vôbec, nájdeme a to aj u renomovaných značiek, porovnateľné hodinky, kde je tak úžasný pomer medzi kvalitou a cenou. Všetko ostatné už napísali moji predchodcovia a ja k tomu už naozaj nemám čo dodať.:]

  • Ešte chcem doplniť toto: Hodinky prišli na poslednú štáciu, teda ku mne, aj vzhľadom na ich dobrodružnú púť, v pozoruhodne dobrom stave. Ďakujem všetkým testujúcim hodinkomaniakom za ich šetrnosť a ohľaduplnosť jednak k hodinkám a aj ku svojim kolegom. Som šťastný, že môžem patriť do tohto naozaj veľmi pozoruhodného kolégia hodinkomaniakov. Prajem všetkým iba to najlepšie a mnou teda celé toto dobrodružstvo, verím, že s dobrým koncom, končí. :]

  • Takisto ďakujem pekne všetkým zúčastneným a som rád, že hodinky už putujú "domov":-) Popravde chalani, ani som nedúfal, že sa ešte vôbec vrátia:-)

    Som toho názoru, že nikomu z nás , čo sme sa na tomto experimente zúčastnili, ani na myseľ neprišlo, aby s hodinkami urobil iné, ako to, čo urobil. Skôr je pozoruhodné to, že sa nim nič nestalo ani po viacerých putovaniach cez poštu či kuriéra. Verím, že to nezakríknem, lebo ich čaká ešte záverečná cesta domov. :]