Biatec - putovné hodinky na testovanie

  • Lam, to je ono! proporcna vyvazenost! to je to co sa mi na nich pacilo najviac... puzdro, ruky, nohy, cisla, korunka,... vsetko krasne ladi a dava z nich dobry pocit.:thumbup: a tiez mojmu oku sedeli "hranate crty", noziciek, ploche sklo, ostra korunka, rovne rucicky, hranate pismo... preto vseobecne nemusim oble pamy a mam rad hranate tagy napr... pride mi to take chlapske a moderne... :/

    no a ked teda chceme aj tu kritiku, tak mne najviac chybal datum... proste ho potrebujem, mam ho rovnocenne k casu, cize 50% funkcnosti hodiniek... to je myslim ale vsetko, fakt im nieje co vytknut... :S som sa trochu rozpisal... berte to ako odlezane a vyzrete hodnotenie po pol roku... aj ked som mozno ovplyvneny pozitivnymi zazitkami, kedze som ich mal vacsinu casu len na dovolenke ^^

  • Dátum by v tomto prípade veľmi nepekne rozbil ciferník, pretože by musel urezať polovicu číselného indexu. Preto sme ho tam radšej nedávali. Mne sa páčilo, že ten ciferník je takto pekne vyvážený.

    Suhlas na 100%... nie je nad cisty cifernik. Den, datum a neviem co este... ved netreba z toho robit smart watch :) Napriklad STOWA ma vela hodiniek v Date aj No-date verzii... nieco aj pre tych co maju uchylku na cisty dial aj pre tych co si nepamataju aky je den. V podstate robite nieco podobne so sekundovkou. Ja som este Corsair na zivo nevidel... teraz si ich ale pojdem v ramci zdravotnej prechadzky pozriet do Vanguardu... to bol fakt dobry tah. Drzim palce aby si ich kupilo co najviac bohatych pastikarov :D

  • jasné, mathyk, ak sa nechystáš do BA, WA, GY a blízkeho okolia, pls., pošli adresu a v pondelok sa pokúsim poslať, nech máš ešte krajsie Vianočné sviatky

  • Ja som ich chcel apson vidiet / skusit .... su este v ba ?

  • Chalani, nie je to priveľký risk posielať ich cez celú Slovakiu práve pred sviatkami? :?::?::?:

  • Chalani, nie je to priveľký risk posielať ich cez celú Slovakiu práve pred sviatkami? :?::?::?:

    nemám skúsenosti s posielaním balíkov, ale niečo na tom asi bude a keďže sa pripomenul kolega paštekár julio, asi by bolo najlepšie, keby som ich posunul jemu a on by ich po sviatkoch poslal do Brezna mathykovi, teda ak obaja súhlasia

  • nemám skúsenosti s posielaním balíkov, ale niečo na tom asi bude a keďže sa pripomenul kolega paštekár julio, asi by bolo najlepšie, keby som ich posunul jemu a on by ich po sviatkoch poslal do Brezna mathykovi, teda ak obaja súhlasia

    Ja som za :) , stredu stvrtok by som mal mat volno keby nieco :)

  • takže naše pilgrimky dnes slávnostne odovzdané Juliovi, ktorý ich pred opustením hlavnej gubernie posunie paštétárovi digiMonsterovi, ten ich podrobí náročnému testovaniu, napíše recenziu dlhú a tvrdú ako bičisko (teším! :) a snáď už posunie do stredu zeme, čiže Brezna, kde máme neskutočne trpezlivého a ústretového mathyka (ešte raz vďaka).

    ja som sa v tomto milom a "pokojnom" adventnom čase nedostal ani k poriadnemu foteniu, ba tuším, že ani k celkom žiadnemu, ani som ich nepodrobil testu v chlórovanej bazénovej vode a pod infra lúčmi pravej paštekovej sauny, čo mi ich bolo ľúto také pekné tak kruto mordovať. a ešte k tomu na kožke. (gumy, silikóny a kaučuky mám doma len samé širšie.) akurát som skúsil nahodiť čierneho falošného krokodíla a konštatujem, že čierna týmto šedým eminenciám pristane viac, ako hnedá, ktorou boli osadené pri prevzatí. (až dnes som zistil, že v balení je aj čierny origoš a aj nejaká hnedá ručná práca.) inak zase veľké + ak je v štandardnom balení č. aj h. remeň, správny gentleman predsa nevyjde z domu bez toho, aby mu ladili farby topánok a opaskov na gatiach i hodinkách.

    a tu, zdá sa, sa to džentlíkmi len tak hemží, dôkazom je aj forma odovzdávania tohto vzácneho artiklu z laby do laby bez kontroly a vypisovania nejakých O-P protokolov.

    som rád, že mám tú česť byť členom takejto ušľachtilej pospolitosti a všetkým členom a osobitne členkám želám krásne vianočné sviatky a ŠNR!

    :):S:amen:

  • (až dnes som zistil, že v balení je aj čierny origoš a aj nejaká hnedá ručná práca.) inak zase veľké + ak je v štandardnom balení č. aj h. remeň, správny gentleman predsa nevyjde z domu bez toho, aby mu ladili farby topánok a opaskov na gatiach i hodinkách.

    Standardne je iba jeden remen, ale chvalne sme pridali do krabicky viac remienkov, kvoli striedaniu. S tym gentlemanskym predavanim mas pravdu, je pekne ze uz to bude skoro rok co cestuju a stale nezmizli.

  • Potvrdzujem prebratie a dakujem , ze som dostal aj ja moznost si ich vyskusat - otestovat . Neskor sa pokusim prilozit neaku foto, aka tu este nebola a svoje dojmy z hodiniek. :]