Biatec - putovné hodinky na testovanie

  • Ak si ich vezme Adam, tak by som mozno mohol byt dalsi, kedze byva nedaleko.. Ja by som ich potom poslal niekomu dalsiemu.

    Janko, mozeme sa dohodnut ze ich vezmeme jeden po druhom, kedze to mame bez posty? Povodne som ich chcel zobrat od Adama ja, ale ak sa nevies dockat, zober najskor ty, ak ostatni nebudu proti :)

  • Ten minizrazik je velmi dobry napad :) Rad si pozriem Stajny aj Omegy :mrgreen:

  • Ivan, ty zijes? :ghee: Som nevedel ze si tiez na zozname, kludne si ich od adama zober ty. Ja sa nikam neponahlam. A ked sme uz traja v okrese, kludne mozeme dat aj nejaky minizrazik :mrgreen:

    Ten minizrazik je velmi dobry napad :) Rad si pozriem Stajny aj Omegy :mrgreen:

    Janko, jasne, zijem, ten PD zrazik bude super napad. To zorganizujeme urcite :)

    Adam, mozme sa dohodnut teda tak ze ja ich potom vezmem od teba a potom posuniem Jankovi, moze byt? :) po spravach si asi vymenime kontakty...

  • Jasne nie je problem :)

  • Ivanhoe34 a jankoxxx pomali sa moje testovanie blizi ku koncu tak by som rad dohodol to stretnutie :) ja pracujem aj sobotu takze mi vyhovuje bohuzial len nedela. Ako ste natom vy ?

    Zajtra pridam aj par slov a pocitov :)

  • Ivanhoe34 a jankoxxx pomali sa moje testovanie blizi ku koncu tak by som rad dohodol to stretnutie :) ja pracujem aj sobotu takze mi vyhovuje bohuzial len nedela. Ako ste natom vy ?

    Zajtra pridam aj par slov a pocitov :)

    nedela poobede u mna uplne ok. Aj doobeda okolo 11 mozem. Uvidime este co povie Janko ...

  • Sevas chalani, neviem kam este idu hodinky, ak spravne chapem podla zoznamu tak su teraz v prievidzi a potom idu do BA? Ja som z Cadce, to len tak pre info :)

  • chalosi, od Adama ich beriem tento vikend ja, potom ich bude mat Janko a potom mozu ist dalej letom svetom slovenskom :)

    s Petrovym dovolenim samozrejme...

  • Ivan, Adam.. Tuto nedelu este neviem ci mi to vyda. Ale budem to mat v merku. Ivan, ak sa dohodnete na nejakom mieste a case, daj mi vediet a ja si to nejako operativne skusim zariadit. Cislo na mna este mas?

  • tiež by som mal záujem si tie Biatec hodky vyskušať prečítal som si všetky články čo sa dali a dosť som zvedaví či tam tá kvalita naozaj je :)

    som z BA viac aktívny som však na Chronomag fore pod tymto istym nickom niektorý ma isto poznáju aj osobne tak sa prihovorte :D a ak

    sa budu u niekoho hodinky vyskytovat v BA spomente si na mna prosím vas stači mi tyzden ich bezne ponosiť do prace :)

  • Ivan, Adam.. Tuto nedelu este neviem ci mi to vyda. Ale budem to mat v merku. Ivan, ak sa dohodnete na nejakom mieste a case, daj mi vediet a ja si to nejako operativne skusim zariadit. Cislo na mna este mas?

    Janko, skusim sa dohodnut s Adamom na nedelne popoludnie. Ak by si nemohol, spravime si stretko v trojici ked ich budem odovzdavat ja tebe.. a cislo stale mam, ak si nemenil. Moje plati tiez.

  • Zajtra hodinky odovzdám ďalej a pekný týždeň v ich spoločnosti sa skončí :)

    Písať o kvalite nemá zmysel pretože všetci ktorí sme ich mali vieme že je to na vysokej úrovni. Dizajn je subjektívna vec ale mne sa tie hodinky veľmi páčili. Najskôr som mal isté pochybnosti pretože z fotiek je práve toto farebné prevedenie to ktoré mi moc nevoňalo. O to viac som bol prekvapený keď som prvý krát otvoril krabičku a zbadal ich naživo. Krásny moment :love: A ešte viac ma teší že sa na testovanie dostal model s centrálnou sekundovkou :D Čo sa týka veľkosti unosil by som ich. Nie je to úplne to pravé orechové ako sa vraví ale my s menšími zápästiami nemáme moc na výber. Na záver by som určite rád poďakoval Peťovi že nám dal takúto možnosť ktorá ma len viac utvrdila v tom že raz tieto hodinky reálne aj zakúpim :) a tý na ktorých ešte len príde rad .. máte sa načo tešiť :malin1: