Biatec - putovné hodinky na testovanie

  • Urcite by som ich chcel aj ja vyskusat a spravit promo medzi kamosmi :)

  • aj ja mam záujem , aké su podmienky ....

    Peter Th.

  • Uvažujem či by sme ten poradovník nemali urobiť podľa počtu príspevkov... Že prvý by ich dostal člen s najviac príspevkami atď... Ale to je len nápad. Ak chcete, môžme aj podľa poradia v akom ste sa prihlásili.

    aj ja mam záujem , aké su podmienky ....

    A áno, podmienky sú hlavne ich vrátiť naspäť, pokiaľ možno tak vcelku :D Či už to bude v dohľadom čase, tak to veru neviem, keď je vás toľko... Ale chystáme ešte aj malý facelift ostatných modelov, tak potom by som mohol ešte poslať do obehu aj niektorý z nich.

  • Uvažujem či by sme ten poradovník nemali urobiť podľa počtu príspevkov... Že prvý by ich dostal člen s najviac príspevkami atď... Ale to je len nápad. Ak chcete, môžme aj podľa poradia v akom ste sa prihlásili.

    Nebolo by lepšie to riešiť podľa polohy? Aby hodinky zbytočne necestovali hore dole po slovensku.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Nebolo by lepšie to riešiť podľa polohy? Aby hodinky zbytočne necestovali hore dole po slovensku.

    Áno, aj ja som tak uvažoval, len som k tomu bral do úvahy aj poradie prihlasovania.... Ak sa nemýlim, tak ŠTART bude zo Zvolena.

    Samozrejme nie som proti ani poradiu "podľa počtu príspevkov", ale v tom prípade s veľkou pravdepodobnosťou bude zložitejšia logistika a viac sa do toho propija aj kuriéry.... ja to tak vidím.

    Inak, mne je jedno v akom poradí, hlavne aby som ich mal ja prvý:D:D:D8)

    (to je tak, keď je niekto nerozhodný a spýta sa ťa: "ako to mám urobiť?" a odpoveď: "Ak dáš na môj názor, tak mne je úplne jedno ako to urobíš...:)")

  • 🙋‍♂️ rad skusim nejake tie Biatec-y aj ja ;), este som nemal tu moznost vidiet nazivo.

    Aj podla mna lepsie, ak to pojde z ruky do ruky. Cize, ked to uz bude v nejakej lokalite (meste/okrese), nech to tam obehne po vsetkych "miestnych", co sa prihlasia.

    Na aky cas to bude "na hlavu"?

  • Kedy budu asi v BA ? som zapisany do poradia ? dik za info ... 0903 423635

    Peter Th.

  • Dobre, tak nech mi prvý prihlásený pošle adresu cez SS a zašleme.

    Výborrne... už sa to rozbieha.

    Keď budú u mňa tak si naplánujem čo najviac auditov, a som si istý, že sa nájdu borci s otázkami: "Što eto takoje...." aj v zahraničí....;)

  • Počujte nemal by sme tu napísať nejaký zoznam a príp. miesto bydliska? Nech vieme kde momentálne hodinky sú.

    1. Diablo1st - Myjava

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Počujte nemal by sme tu napísať nejaký zoznam a príp. miesto bydliska? Nech vieme kde momentálne hodinky sú.

    1. Diablo1st - Myjava

    Ten zoznam ma zmysel, aby to malo aj logiku, mozno zacat Bratislavou? A nasledne podla dohody clenou? Tak skusme:

    1.Diablo1st-Myjava

    2.Madmax-Žilina

  • Ten zoznam ma zmysel, aby to malo aj logiku, mozno zacat Bratislavou? A nasledne podla dohody clenou? Tak skusme:

    1.Diablo1st-Myjava

    2.Madmax-Žilina

    1.Diablo1st-Myjava

    2.Madmax-Žilina

    3. Pepescom - Nitra

    A stitch in time :D

  • Sorry, z geografickeho hladiska je vlastne hovadina zacat v Ba kedze hodinky su v Budči. Tak možno Zvolenom?