Biatec - putovné hodinky na testovanie

  • Nie nie v pohode ideme podľa zoznamu ja si počkám :) Ak sa nik neprihlási zoberiem ich po tebe :)

    Adam ty si z Prievidze podla popisu, ja tiez. Rad by som ich skusil...
    Mohli by sme potom spravit odovzdavku osobne? Ak nebudu ostatni proti, ze sa votriem do zoznamu :)

  • Jasne pre mňa to nie je problém :)

  • No, po týždni strávenom s korzárikom na ruke, sa chcem v prvom rade poďakovať Peťovi, že mi umožnil sa pýšiť takými kráskami na ruke. Určite si neosobujem právo na dajakú recenziu alebo kritiku, ale jedno viem, že sú to parádne hodinky, s výborným spracovaním, predpokladám, že s dobrou strojovňou, krásnym rotorom, akurátnou manipuláciou s korunkou a s príjemným nosením na 175 mm ruke. Presnosť som nemal príčinu merať a ani ma nezaujíma, pár sekúnd hore-dole je pre mňa nepodstatných :mrgreen:. Niekedy som mal chuť ich ponosiť hore backom, ale bál som sa začudovaných pohľadov. Moje oči mali niekedy problém prečítať písmenká na cifry, ale myslím, že takto je to akurát - vždy lepšie ako veľké logá a zbytočné písmená. Lumi je parádna a nabité ručičky poctivo svietia aj cez deň v interiéry. ETERNA je prekvapivo tichá. Držím fi BIATEC palce, prajem veľa predaných kusov týchto krásnych hodiniek, veľa dobrých nápadov a inovácií a takisto pekných modelov. Ja osobne sa teším na potápky. Ešte raz ďakujem :amen:

    PS: v pondelok posielam mmko-vi

    A stitch in time :D

  • Aj keď nemám veľa času nazvyš :/ Biatec si užívam.

    V podstate všetko o nich vieme či už z článkov, recenzii, alebo z tohto vlákna vyjadrím len svoj názor k hodinkám.

    Sú veľmi vydarené, veľmi ma prekvapila ich nízka hmotnosť a spracovanie. Ciferník a indexy sú úžasné, všetko je tak dokonale vyladené, že si ani neviem predstaviť napr. nejaký iný font číslic a pod.

    Čo sa nosenia týka tak mne osobne veľmi nesedia. Púzdro, konkrétne nožičky sú nejako čudné. Možno je to len sila zvyku, možno je to mojím zápästím... Neviem. Nejako sa nevedia usadiť na zápästí.

    V konečnom dôsledku sú to krásne hodinky a už teraz sa teším na potápky od Biatec :)

    WP_20180906_11_39_24_Rich_LI.jpg?psid=1

    WP_20180906_11_37_58_Rich_LI.jpg?psid=1

    WP_20180906_11_40_28_Rich_LI.jpg?psid=1

    WP_20180908_13_50_21_Rich_LI.jpg?psid=1

    Za mňa zatiaľ asi toľko :) Ak bude čas určite sa ešte vyjadrím :)

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • Mmko, ale na tvojej ruke vyzerajú veľké. :] ....veď máš zápästie útle, ako naša mačka...:ghee: Je to vidno aj na dĺžke nožičiek, keď si porovnal Biatec s Vonom Dorenom. Tí dvaja majú nôžky podstatne kratšie a majú úplne inú geometriu....:]

  • Jasné, geometria tam je úplne iná preto neporovnávam nosenie tých dvoch modelov, len som ich spoločne cvakol :D

    Nastal čas šíriť osvetu ďalej preto by som ich zajtra/vo štvrtok posunul. Na zozname je za mnou misoo avšak pred tým ako som ich dostal ja reagoval ešte Adam

    Skúste sa chlapi teda dohodnúť komu by to vyhovovalo :)

    WP_20180909_08_41_52_Rich_LI.jpg?psid=1

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • Nech sa vyjadrí Michal. Ja si ich môžem zobrať ale môžem aj počkať :)