Biatec - putovné hodinky na testovanie

  • Asi ste si uz vsimli v inych vlaknach, vcera som prevzal stafetu od don2008 Vyuzili sme stretnutie aj na mensi pokec a prehliadku par dalsich kuskov :)

    Prve dojmy z Leviathana:

    1. uff tie su vysoke

    2. hmm, na ruke su podstatne lahsie a pohodlnejsie ako by sa zdalo podla 1.

    3. z 1. aj 2. podozrievam hlavne ten gumeny remienok (alebo kaucuk ci silikon je to?)

  • Chlapi kto je teraz na rade? Nejako som stratil prehľad :)

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Myslim ze ty si na rade, resp. som si isty, tak sa spoj s Obchodnikom;)

    Presne preto sa pýtam, aby som si vedel keď tak naplánovať výlet na nedelu 1f924

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Hlásim prijatie hodiniek.:love:

    A ďakujem Ľubovi za príjemný pokec ;)

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • tak, moja misia skoncila, tak to velmi strucne zhrniem: nie celkom standardne zacnem s minusom hodiniek (samozrejme z mojho pohladu)

    - pomer vysky puzdra a priemeru

    -dost zvlastny tvar noziciek, to zalomenie ma pri bocnom pohlade dokazalo trochu rozladit

    -z mojho pohladu moc uzky remen pri vyusteni z puzdra

    -korunka na 4-rke

    podme k plusom

    -velmi pohodlne pri noseni

    -putaju pozornost okolia ako som si vsimol

    -krasny a velmi dobre citatelny cifernik

    -univerzalnost muž/zena ( dcera uplne perfektne , manzelka nooo, tiez by to slo )

    -pekne dielenske spracovanie

    -neokukanost ,ked som vysvetloval , ze made in svk, tak to zaujalo aj neznalca

    mimo hodnotenia presnost ( nie je dolezita, staci aby bol presny telefon ;)) a cena, tam ma kazdy svoje predstavy preferencie

    a na rozlucku este foto

    P.S.: samozrejme velke podakovanie Petovi za poskytnutie hodiniek na tento ucel OK;)