• Nemozem inak len suhlasit s clankom... Basel doverne poznam. Ak je niekto nahodou z ineho dovodu na mieste pocas vystavy a je ochotny zaplatit 60 CHF za denny vstup tak ano ale ak sa vyberiete ako obycajny fanusik hodiniek tak asi budete sklamany. Zazitok skor pripomina rannu cestu v Bratislavskej MHD s obcasnym prejazdom okolo vykladu luxusneho butiku kam vas aj tak nepustia... :mrgreen:

    Dobra vec je ze sa ohlasuju novinky a na to sa tesim.... Toto su moje top tento rok, teda aspon s tych ktore su aok tak pre mna dostupne...

    Tudor Black Bay GMT Pepsi a Black Bay 39 v modrej

  • Pri tejto novinke sa neviem rozhodnut... chvilu sa pacia a potom zase nie. Som rad ze sa vratili vlnky ale niekedy mi pridu mozno az prilis vyrazne a spolu s tymi pomerne mohutnymi indexami mozno trochu too much... Tiez sa mi paci presunuty datum, novy tah a ze budu k dispozicii aj na peknej gume. Novy vacsi rozmer tazko komentovat len na zaklade obrazkov takze ci sa mi celkovo budu paci sa asi uvidi ked si ich skusim na ruke. Kazdopadne by ma zaujimal nazor komunity...



    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • to nie su vlnky to su priam vlny

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Za mňa vnímam zmeny celkovo pozitívne, v každom prípade rozmer mohol ostať a s dizajnom druhej korunky som zatiaľ úplne neni stotožnený. Presun dátumu, keramický ciferník (mne tie vlnky nevadia), lumi na keramickej lunete, nový strojček, to sú určite pozitívne zmeny, takže za mňa :thumbup:

    Tempus Fugit

  • Nedostatek kreativity se dá krásně zabalit jako návrat k nejznámější tradici, hmmm, no mně se budou líbit tak i tak, teď jsem rád, že se nemusím rozhodovat které....vezmu oboje a je to :D:D:D, ty geemtéčka od Tudorů jsou taky pěknej kousek, mám z nich pocit povedeného retro nádechu a asi by mě bavily dýl než ty moderny od Omegy. Ale parádní je to všechno.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ja som spokojný s novými SMPc, predošlý model bol pre mňa v podstate perfektný, preto som si ich aj kúpil a aj som sa obával, čo môžu spraviť tak aby ich nepokazili a toto je podľa mňa najlepší možný výsledok. Tie vlnky našťastie vyzerajú na skutočných fotkách decentnejšie, ale budem si ich musieť pozrieť naživo.

    Zaujali ma aj nové LHC a Rolex GMT Master II Pepsi.

    GMT_1.jpg?ixlib=rails-1.1.0&auto=format&ch=Width%2CDPR%2CSave-Data&fit=crop&fm=jpg&q=55&usm=12&w=820&dpr=2&s=af73bc0a64103fca4877aa41384378f6

    landing-1920x1280-the-longines-hydroconquest.jpg

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Môj favorit z tohtoročného Baselworldu je Longines Legend Diver 36 mm s Burgundy ciferníkom.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • 36ky, to je pekne cislo. Chcelo by to skusit na ruke.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Dnes rano som prisiel na to co mi pripomina nova korunka helium escape valve... vrchnacik tuby zubnej pasty... :mrgreen:

    Ale tiez si myslim ze sa mi v reale skor budu pacit . Mal som v priebehu 2-3 mesiacov naplanovanu akviziciu Seamastru ale zda sa ze budem musiet pockat az kym nebudem moct na zivo porovnat terajsi a novy model... rozdiel v cene by mal byt okolo 15% co mi pride OK...

  • Za mňa z tohtoročného baselu jednoznačne tento kúsok .. ktorému som spočiatku nevedel prísť na chuť...no s odpstupom času ho vnímam veľmi pozitívne :)

  • Nomos je moja srdcovka. Design je to rozhodne originalny, a prevedenie na spickovej urovni. Ten plasticky cifernik je super.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • A čo hovoríte na full metal edíciu casio gshock square?

    External Content m.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCW0xW…w_as=subscriber :super:

    Zbierka:

    :amen:, 2X G-Shock metal GST, Seiko SNZG15K1, Casio 168 gold, G Shock M5610, G Shock Full metal Square GW5000, Breitling Chronomat Colt 44mm, Rolex OP39 114300, Omega Aquaterra 150m,

    :nono: Laco Aachen,, Swiss Military Hanowa Arrow, Sinn 556i Weiss, Fortis Spacematic, Tissot PRC200, Tissot PR516GL, Seiko SKX009

  • A čo hovoríte na full metal edíciu casio gshock square?

    External Content m.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Pekné je to, že sú konečne z kovu, ale je tam málo nových nápadov :(