Keď chcete kupovať a neviete čo...

  • Chlapi, pomoc!! Ja som totalne v koncoch...

    Takze, vo co gou...chcem nieco nove...a tu konci moje presvedcenie, dalej sa neviem pohnut!

    Moje doterajsie podmienky na hodinky boli jasne, datum + moznost ist s nimi do vody, a zaroven aj vhodne k saku, proste hodinky na vsetko. To splnali moje RW Freelancer, na kozi elegantne hodinky, na gumy ci tahu sportove...no ale kupil som Speedy Date, ako viete. Laska velika, pohodlne nosenie, ale zacali blbnut. Obvolal som si Hanaka a spol kvoli servisu, a vychadza to na +/- 1000€ aj s novou lunetou. A to sa mi nechce, radsej vyhodim peniaze za nove (logicke, ze?)...

    A teraz problem, najprv som bol presvedceny ze ostanem pri Omege. AT su krasne, ale skor slusne, nie univerzalne. Planet Ocena su strasne kladiva, vysoke, to si pod koselu neviem predstavit. Smpc splnaju v zasade co chcem, ale nepacia sa mi, pridu mi akoby prilis mladicke, a k saku...no neviem. Takze ostavaju Speedy, a ked uz Speedy, tak Moonwatche. Ikona, krasne, ale nesplnaju co chcem vlastne vobec, ale lakaju ma, velmi!

    A este mam jedneho adepta, ktory je cista volba z rozumu, a to Breitling Colt Chrono Quartz - bezudrzbove hodinky, na kozi myslim k saku v pohode, na gume k tricko dokonale. Su vacsie, ale nizsie, takze by problem s nosenim asi nebol...

    Na ruke som mal vsetky, a to jasne vyhrali Moonwatche.

    Chlapi, poradte prosiiim, co by ste kupili? Chcem preflaknutu znacku, ale nie Rolex! Hodinky by som bral pravdepodobne nove, a rozpocet cca do 5 000€.

    Dakujem :)

  • A čo tak Blancpain Fifty Fantoms Trilogy?

  • Pocit poznam, ale 5k je uz dost penazi na kupovanie v tomto style. Kup si daco lacne, najlepsie z bazaru, ponosis, o par mesiacov posunies za +- rovnaky peniaz dalej a pocit nakupu aspon na cas uspokojis. Zatial si ujasnis co chces a potom tych 5k oplieskas rozumne (pokial sa to tak da nazvat :)). A mozno zistis, ze ti okrem macher indexu vsetko splnia upne ine hodinky za uplne iny peniaz a za zvysnych 4.5k mozes ist na dovolenku s rodinou :D

    Edit: Jedna technicka, Blancpain Fifty FATHOMS, nie FANTOMS.

  • Chlapi, diky za napady!

    mysiak - mas veliku pravdu. Problem je, ze ja chcem Moonwatche, ale netusim ci s nimi dokazem zit. Pravdepodobne pojdem do nich, a ak si nesadneme, pojdu z domu...blbe je ze v priebehu dna menim nazor x-krat, raz som presvedceny ze ich chcem, raz zas ze nie, proste chaos najvacsi. PAM ma nelaka, ani Tudor ci GS.

  • Edit: Jedna technicka, Blancpain Fifty FATHOMS, nie FANTOMS.

    Trápny preklep. Myšiak, všimni si, ako mi od hanby visia uši nadol.....

    :rouge::rouge::rouge:

  • Chlapi, diky za napady!

    mysiak - mas veliku pravdu. Problem je, ze ja chcem Moonwatche, ale netusim ci s nimi dokazem zit. Pravdepodobne pojdem do nich, a ak si nesadneme, pojdu z domu...blbe je ze v priebehu dna menim nazor x-krat, raz som presvedceny ze ich chcem, raz zas ze nie, proste chaos najvacsi. PAM ma nelaka, ani Tudor ci GS.

    Kup si podobne hodinky za par korun, co maju rovnake nedostatky ako moonwatche (datum, wr atd.), chvilu ich nos non stop a sam zistis, ci to prekusnes, alebo nie.. :) Ja som tak kupil Tisell pilotky, ze ci ma vyznam ist napr. do Stowa..a nie, bez datumu a poriadnej WR idu na ruku iba vynimocne. Takze som usetril, uplne mi stacia Tisell :)

    Trápny preklep. Myšiak, všimni si, ako mi od hanby visia uši nadol.....

    :rouge::rouge::rouge:

    To ja len tak, mi ockom trhalo :) Ale inac sa mi to tiez vzdy tak derie na jazyk, aj to znie lepsie.. :)