• hmmm, vidím že sa veru ešte mám čo učiť - roky som žil v naivnej predstave že Rolex=inhouse, ale že používajú aj Miyotu (predpokladám 9015 :) to som netušil :) :) :) každý deň je plný nových prekvapení, ale ako povedal nadporučík Mazurek " protože tak je to spravne, tak to má byt" :) mimochodom už samotná formulácia inzerátu stojí za to... "Pohyb je zabezpečený kvalitným mechanickým Miyota automatickým strojčekom s taktom 28800 v / h." - áno, je to písané skutočne s taktom :) prípadne "mechanický strojček naťahujúci sa za pomoci závažia umiestneného na rotore!... spomínam si že závažie mali babkine kuchynské "kukučky"... osobitnú pozornosť si zaslúži "výrok" - "Zafírový kryštál odolný proti poškriabaniu s vnútornou neviditeľnou korunou" - nie som si istý či rozumiem dialektu predávajúceho ale týmto tomu skutočne nasadil korunu ! akú korunu má na mysli tuší zrejme jedine on sám... a veta "čierny keramický tachometrový rám je odolný voči nárazom a jemným poškriabaniam." ma už vážne dostala na kolená :( rám na obraze, prípadne podvozkový "rám" na Land Rover Defender-i ešte áno, ale aký rám už je na hodinkách a kde presne sa nachádza o tom nemám páru... ako vravím, štylistika na výbornú...

  • Branislav berieš to moc vážne :mrgreen: predstav si , že sa tomu prd rozumieš a predávaš na BAZOŠ hodinky kúpené vonku - strojovo dáš preložiť

    text o hodinkách a ideš :malin1: a čo, máš o ne záujem? :langue:

    A stitch in time :D

  • :) ale tak zase nejakú tú "štábnu kultúru" už len z úcty voči sebe samému snáď zachovám :) alebo som až príliš staromódny? :) a záujem? no aby nie! Rolády takmer zadarmo??? dovolím si parafrázovať pána Bohumila Stejskala z filmu "Dědictví -*** se neříká!" konkrétne v scéne keď absolvoval protialkolický detox a po požití antabusu na otázku či mu ešte majú naliať odpovedal : "tož, chuť by byla bratře" :) :) :) :)

  • :) ale tak zase nejakú tú "štábnu kultúru" už len z úcty voči sebe samému snáď zachovám :) alebo som až príliš staromódny? :) a záujem? no aby nie! Rolády takmer zadarmo??? dovolím si parafrázovať pána Bohumila Stejskala z filmu "Dědictví -*** se neříká!" konkrétne v scéne keď absolvoval protialkolický detox a po požití antabusu na otázku či mu ešte majú naliať odpovedal : "tož, chuť by byla bratře" :) :) :) :)

    no áno, ale laik , ktorý nepozná odbornú terminológiu chce nadarmo zachovávať " štábnu kultúru " a aj načo ? :mrgreen: veď tie rolexy s miyotou aj tak kúpi

    len taký, ako on :]

    A stitch in time :D

  • :) máš pravdu... aj keď z pohľadu nás "postihnutých" na tomto fóre je v tom kus hodinárskej tragikomédie, resp. skôr tragiky keď sa nájde niekto kto si kúpi "niečo" čo snáď ani nie je hodné pomenovania hodinky... a je egal či to kúpi na nejakom bazáre (internetovom, Tureckom, Marockom) alebo na letisku v Lagose či Bangkoku a "zaručene originál" akuát "bez papierov" a bez krabice... p.s. z mojej strany bez nie je cieľom dotknúť sa či nebodaj uraziť menované destinácie...

  • No ty kokso, to fakt. Svet sa v rit obracia.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Pepe zase ti zmazu post za explicitnost… :mdr1: Bazos to uz zmazal… Rozmyslam kde challan asi robi ked ma taku sumnu uniformu :D

    keď má také godziny, žeby na úrade vlády ? :mdr1: a nech zmažú :mrgreen: sranda musí byť

    A stitch in time :D

  • Podla hodiniek a toho mala co je vidiet z tvaricky by som povedal ze urad vlady je solidna moznost :D

    ale zasa ten ovisnutý nos a odstávajúce uši :nono: neviem, neviem

    A stitch in time :D

  • Podla dnesnej tlace sa "XY sa po dvoch týždňoch ukázal v centrále strany na Súmračnej"...

    Ze by nahoda…??? Pochybujem… :mdr1:

    :ghee: konšpirácia jak hovädo :super: myslíš, že to súvisí s tým inzerátom? :taré1: ideš, konšpiruj :mdr1:

    A stitch in time :D

  • To je asi Pellov análny kolík :D