Remienky/ťahy na Maurice LAcroix Pontos S Diver

  • Ahojte, kto vie poradiť, kde by som mohol (lacno) kúpiť originál kožený NATO remienok alebo kovový ťah na Maurice Lacroix Pontos S Diver? V mojom okolí sa predajcovia stránia tejto značky a takmer nikto ju už neponúka, nie to ešte remienky za dobrú cenu.

    Prvé kroky... Christopher Ward, EPOS, Glycine, Maurice Lacroix, Oris.

  • Vďaka, o tom chrono24 viem a sledujem. Oficiálni predajcovia to ale predávajú od 130 eur nahor za nato remienok z nylonu. To sa mi vidí bláznivé. Ceny hodiniek nech sú v tisíckach, ak vidím kvalitu a dizajn. Ale za outsourcovaný nato strap s výrobnou cenou 10 eur aj s vyrezaním loga 130 eur je priveľa.

    Prvé kroky... Christopher Ward, EPOS, Glycine, Maurice Lacroix, Oris.

  • Aliquid Ako tak kukám na tie prvé kroky, si celkom snaživý chlapec.....:]

  • Hannes, asi vieš, aké to je, keď raz začneš. Pred rokom som zháňal dar a pod ruku prišli hodinky. Odvtedy som zabil všetok voľný čas štúdiom histórie, trhu, mechanizmov hlavne švajčiarskych značiek. Popri tom som nešiel niekoľko hodiniek, ktoré sa mi páčia a vzájomne sa dobre dopĺňajú. Ako si sa k tejto téme dostal ty? A čo ostatní?

    Prvé kroky... Christopher Ward, EPOS, Glycine, Maurice Lacroix, Oris.

  • Aliquid, pekne, pekne. V oddelení "Recenzie Vašich hodiniek" nájdeš story skoro každého,kto je na tomto fóre. :]