Jaké hodinky nosí VIP, (ne)znami ludia, ...

  • Nechcem robit policajta, ale politicka debata/nazory tu skutocne nemaju co robit.

    Máš pravdu - ospravedlňujem sa za prezentáciu svojej antipatie voči politikovi - politika by tu fakt nemala čo robiť.

    Maximálne tak hodinky politikov.

    A čo takto hodinky pána premiéra Pellegriniho - Tag Heuer Carrera ?

    Pekné, ale podľa mňa chronografy k obleku...

    No neviem...

    Alebo vynikajúci vkus pána Počiatka :)

    Audemars Piquet Rocal Oak Offshore Alinghi Team...

    Pán Róbert Fico má tiež dobrý vkus :)

    <3<3<3

    Škoda len toho, že vkus sa určuje na základe pravidla drahé hodinky=dobré hodinky.

    Dnes už môže byť človek, ktorý prišiel k majetku akýmkoľvek spôsobom správnym hodinkomaniakom.

    Nemusí mať ani dobrý vkus, ani vášeň pre históriu hodinárstva, ani vášeň pre umenie mechaniky vôbec.

    Stačí mu prísť do obchodu, vyplaziť na pult "ťažko zarobené" :D :D :D korunky a dať si na ruku niečo, čo zatieni tvoje Seiká za stovku ktoré miluješ a na ktorých kúpu si musel svoju ženu lámať zopár mesiacov.

    Neviem či zo mňa hovorí závisť, ale ono je to asi skôr nenávisť voči "istému" typu ľudí...

  • Súhlasím.

    Len ja na hodinkomániu chodím rád a keď tu vidím fotku politika voči ktorému cítim ozaj silnú antipatiu, tak mi to príde ako znesvätenie svätej pôdy.

    Nemôžem za to :rouge:

  • Súhlasím.

    Len ja na hodinkomániu chodím rád a keď tu vidím fotku politika voči ktorému cítim ozaj silnú antipatiu, tak mi to príde ako znesvätenie svätej pôdy.

    Nemôžem za to :rouge:

    Asi tak...:]

  • Tomuto nejak nerozumiem. Niekto ho oznacil za hodinkomaniaka?

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Chlapi prepacte, nemal som v umysle to tu znesvacovat. Toto miesto si naozaj nezasluzi tu umiestnovat politiku. Naozaj islo o hodinky. Ta fotka ma zaujala, pretoze viem ze prezident dlho nosil Biatec, ktore mam, asi ako vela clenov tohoto fora, velmi rad :) Tak ked prisla zmena tak som chcel vediet viac info. Ja som si popravde myslel ze ceny Zenith sa vacsinou pohybuju v 5 cifernych sumach, takze som sa tu zasa nieco nove naucil. :thumbup:

    A kedze som to tu zacal, tak mi dovolte Vas poprosit aby sme tu politiku netahali. DIk :rouge:

  • Tak tieto by mali byt iba za 4or cifernu sumu, pokial nie su zo zlata, pripadne z ineho draheho kovu.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • co na ne hovorite?

    Kto to je. Inak hodinky ako prejav majetnosti to je sila. To by som na ruku urcite nedal a nie len koli tomu ze na ne nemam.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Kto to je. Inak hodinky ako prejav majetnosti to je sila. To by som na ruku urcite nedal a nie len koli tomu ze na ne nemam.

    Spraaavne...Je to Ronaldo a hodinky mali stat circa 1,5 mil. eur, tak som dufal, ze mi pomozete so znackou ako znaliii hodinkomaniaci.:amen:

  • Nuž, myslím, že tie vyčačkance sú kapku gýčové, aj keď výrobcom sa môžem iba pokloniť...:] No ukazovať sa s drahými hodinkami systémom "kuknite, ja na to mám" sa mi vidí akési detinské...a na tom nič nemení ani fakt, že ja na to nemám. Zato mám to, čo sa mi páči a čo skvelo funguje...:]

  • Takze to je Ronaldo vravite ... a jaze daky DJ ked ma sluchadla pri uchu :] fotbal ide akosi mimo mna ... a k tym hodinkam... menej je niekedy viac .. mat tqm tolko diamantov tak mi asi vypali oci keby sa pozrem kolko je hodin ...

  • Je to smutna pravda. Dnesny konzum vsak udava trend prave takychto ostentativnych kuskov a preto mame plne instagramy vychrnutych polonahych dievceniec, vyschnutych mladencov s "pudlom" pri kolenach a v neposlednom rade "celebrity" s drahymi sperkami. Som rad ze som stihol za mladi este ten "klasicky" svet :]

    sorry za filozofiu.

    Za toto sa ospravedlňovať veru nemusíš.

    Svet kde boli iba dve pohlavia, nemali sme mobil, PC a bicyklovali sme sa bez prilby.

    Domov nás museli hnať a na ruke chlapčenské Primky so zeleným ciferníkom a škrábnutým sklíčkom - ako následok jazdy na skateboarde.

    Baby sme balili osobne a nie cez nejakú sociálnu sieť, v telke sme mali dva programy + zašumenú Viedeň a liezli sme po stromoch bez selfíčok...