Aké máte približovadlo?

  • Služobná Ibiza, 1,4 obyčajný benzín..

    Doma jednotková Octavia, stará dáma s 330tis km ale nedal by som ju za nič..tá teraz robí radosť rodičom :)


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

  • Ja mám najlepšie auto na svete - služobné.

    :t

    Pete_11 to je zaroven vraj aj najlepsie terenne :)

    Ja inak takto pravidelne:

    Je to cisto elektromobil, neviem kolko kw. ani neviem kolko z 0 na 100, ale na Blumental z domu par minut.
    Sice bez klimy ale tonovane bocne okna od druhej rady sedadiel. Dokonca v kozi, multimedialnych displejov par, otvaranie dveri na dotyk

  • ked sme pri tych firemnych, mal som ich dlhe roky, ale omrzelo ma to, mam teraz svoje vlastne a firma mi preplaca mileage a naftu, uz cca 6ty rok takto a velmi mi to vyhovuje. Rad jazdim vo vlastnom podla vlastneho vyberu. Vo firme je teraz standard medak C-ecko ale total vykuchane, no nechajte si ho. Od leta 2016 mam novy Ford S-Max, 2L, 210koni, diesel biturbo, sport packet a da sa povedat s full vybavou, som mega spokojny.

  • Auto....Tiež som jazdil na viacerých. Mal som krásny Nissan Almera, bohužiaľ, musela preč, stála skoro dva roky v garáži, lebo v tých rokoch 2009-2010 som bol výlučne na lôžku a za to, že by som ešte dakedy chodil, by nik nedal ani ten povestný deravý groš. No čuduj sa svete, doktori v Nitre ma dali do poriadku a na tie lenivé hnáty postavili. Asi po mesiaci mi zavolal synovec, kontroloval, či mám ešte vodičák a ponúkol mi svojho osemročného potkana. On si kúpoval nový Renault. Pristal som, auto som poznal. A tak mám teraz už 6 rokov štrnásťročného potkana - Fiat Seicento. Má nabehaných poctivých 78 tisíc, motorček 1,1 funguje bezva a som kopcom spokojný. Ono, keď sa vylížeš z nejakého naozaj blbého srabu, tak sa ti podstatné hodnoty života ukážu v trocha inom svetle......:)

  • To hannes o tych hodnotach,viem presne o com pises.Mna pred 5 rokmi zrazilo na prechode auto.2mesiace na chorej.Pristup k zivotu uz diametralne odlisny.Ked prezijes svoju smrt,zmenis sa.Kto to nezazil,nepochopi.

  • Ono, keď sa vylížeš z nejakého naozaj blbého srabu, tak sa ti podstatné hodnoty života ukážu v trocha inom svetle......:)

    To se mi líbí a už si jen přát, nikdy se do něj nedostat zpátky. Napsal jsi velkou pravdu, kterou každý z nás zná, ale jen někteří ji mají na paměti.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • toto vlakno ma nazov "Ake mate priblizovadlo", preto som dal prispevok o aute. Nechapem to zahovaranie o zivotnych hodnotach, to je kontext k comu ? Lebo lekciu v plkaní múdrostí mozem dat aj ja kedykolvek.

  • Ja som mal teraz 7mes dcéru týždeň v nemocnici som zápalom mocovych, tiež celkom blbý pocit. Už nikdy viac, dúfam a verím. U dieťaťa je to hádam ešte silnejsie... Chalani držím palce, držme si, vážme si...

    PS: Maroš, mám Octaviu. Stačí tak?

  • Mna sa nepytaj, vlakno zalozil obchodnik-o3. Debatu o zivotnych hodnotach sem mozme presunut ak teda admin suhlasi.

    Ja mam deticky 4, vsetky s jednou zenou, najstarsi este nema desat, malicka ma 7 mesiacov. Misko, najstarsi, bol v celkovej anesteze uz 6x. Z roznych dovodov, nastastie je teraz v poriadku. Na operacii mocovych ciest bol aj Jurko vo veku 3,5 (pred rokom), tiez dopadlo dobre. Otca co mi umieral na rakovinu sme doopatrovali doma. Infuzie, denne navstevy sestricky s morfiovymi injekciami, prebalovanie, krmenie ci umyvanie boli to najmensie trapenie, najhorsie je ked vidis trpiet blizkeho a nevies mu pomoct. Posledny mesiac bol kvoli napadnutej peceni totalne zlty so zaverecnou hmotnostou asi 30kg. Taky zazitok Ti uberie 10r zivota a tuto skusenost mam za sebou a mozem Ti povedat ze to vo mne doznieva aj po roku a pol este. Viem preco ostatni nechavaju svojich blizkych v podobnej situacii v ustavoch, presne z tych dovodov co som opisal vyssie. Vzdy sa da povedat ze mam kopu deti, firmu a rozne ine nestihacky preco sa to neda...

    Navodil som Ti atmosferu vyyznavaca konzumneho zivotneho stylu ? Ale to je len Tvoja interpretacia na zaklade prispevkov v jednotlivych vlaknach. Tu na portali pisem o hodinkach a v tomto vlakne aj o aute. Pohladam vlakno "vase deticky" a tiez tam postnem fotku, na ne som hrdy samozrejme najviac, len som mal pocit ze tu sa rozobera ina tema.

  • Vzhľadom na to, že sa táto debata zvrtla vlastne odo mňa, tak iba toľko, že je mi to ľúto, nechcel som, aby sa niekto cítil dotknutý, nebodaj urazený. Maroš, z celého srdca Ti prajem iba to najlepšie a hlavne doživotné jazdenie autom bez nehody.

  • maros ja si nemyslím, že hannes vôbec ragoval na teba

    Aby som nebol OT: som slobodný, deti nemám, som na to moc mladý (22), v živote som vážnejšie zdravotné problémy našťastie nemal, akurát keď som mal asi 5 rokov som spadol zo schodov a mal som prasknutú lebku, našťastie bez následkov.

    Stále mám Leon 1.8 TSI DSG a predobjednaný istý elektromobil, ktorého názov tu neradno spomínať, lebo hejteri stále číhajú :)

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • niektore veci si jednoducho za klobuk nedam a ten prispevok vo mne spustil trigger proste.

    Ponukam male icebreaking video zo vcera, ten najmensi sa vola Risko

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • ...ja sa vozím v najobľúbenejšom aute homosexuàlneho kaderníka. :)

    promaster+turtláky+kinetic diver

  • ...pretože dobre jazdí, zatáča a ľahko sa s ním parkuje a tak. A má nízku spotrebu.

    promaster+turtláky+kinetic diver