Aké máte približovadlo?

  • Tak to me mrzí, já v nich pobyl většinu života...a mam jich plný zuby.

    Každý to má inak, ty máš toho plné zuby, ja by som za to dal čokoľvek :(

  • Pre oživenie témy .Bavor musel z domu. Auto to bolo dobré, benzínová atmosféra bez priameho vstreku , 6 hrncov v rade, v podstate žiadny väčší servis. Zmenilo sa zamestnanie, tým pádom aj nájazd. Jazdiť s tým mesto je trochu utrpenie ako pre samotnú veľkosť ako aj pre spotrebu . Vyberalo sa niečo praktické nie veľké ani malé, nie nízke ani vysoké, nie okukané ale spoľahlivé. Auto čo zvládne 50% mesto, 40% okrsky a ten zbytok sem tam tú dialnicu. V rozumnej cene - do 30t. V užšom výbere mi zostali Mazda CX3, Honda HRV a Toyota CHR. Nafta vylúčená.

    Mazda vypadla ako prvá - je to naozaj veľmi malé, postavené na dvojke iba dofúknuté. CX5 bola už ďaleko cez rozpočet . Honda v poriadku, jednoduchá, funkčná, nič s tým nepokazíš. Jediné minus pre mňa cvt , je to však o zvyku. Ak už musí tá cvtéčka byť, prečo nie v Toyote?, Čítal som hromadu článkov o Priuse, samé pozitíva, páči sa mi tá technika pod kapotou . No popravde, Prius , musíte si zvyknúť na ten samotný tvar. Čo takto tú techniku narvať do niečoho iného?, CHR, bolo vymaľované. 1.8 hybrid. Máme to cca pol roka. To auto ma baví. Je proste iné. Fotka má 6 mesiacov , je priamo z predajne

  • Today. Tomorrow. Toyota :)

  • ...tiez mam rad striedanie hran a oblych linii, ale german style... u toyoty je tych hran a spicov pre mna trochu cez caru:mrgreen:...technika a spolahlivost urcite ano:)

  • Tak biely potkan už robí radosť novej majiteľke. Hádam jej bude slúžiť tak dobre , ako nám, nikdy nesklamal. Bral som ho na dva rôčky, nakoniec zostal sedem. Myslel som , že o 14 ročné Seičento nijaký extra záujem nebude. Opak bol pravdou. záujemcov bolo presne sedem. Nakoniec ho vzal chalan, čo mi ho servisoval, pre tú svoju. Vedel, čo kupuje, pozná ho do šróbika. Mne príde Panda. Tiež biela. Bude na nej roboty, ako na kostole. Vymeniť spojku, guľový čap riadenia, výfuk a aj drobnosti, oil, luftfilter....:mrgreen:

  • Panda je fajn… snad ale nie twin air motor... ten je na slucku :mrgreen:. My sme mali v rodine F500 a nemozem povedat na Fiat jedine krive slovo… Inak viete ako sa vysvetluje skratka FIAT v slangovej nemcine… Fehler Im Alle Teilen (Zavada v kazdej suciastke) :mdr1:

  • Tak biely potkan už robí radosť novej majiteľke. Hádam jej bude slúžiť tak dobre , ako nám, nikdy nesklamal. Bral som ho na dva rôčky, nakoniec zostal sedem. Myslel som , že o 14 ročné Seičento nijaký extra záujem nebude. Opak bol pravdou. záujemcov bolo presne sedem. Nakoniec ho vzal chalan, čo mi ho servisoval, pre tú svoju. Vedel, čo kupuje, pozná ho do štóbika. Mne príde Panda. Tiež biela. Bude na nej roboty, ako na kostole. Vymeniť spojku, guľový čap riadenia, výfuk a aj drobnosti, oil, luftfilter....:mrgreen:

    Aha ho, ktosi tu je z LE, ani by som sa nedivil tomu, keby som ťa poznal osobne, žil som tam 12 rokov :)

  • Aha ho, ktosi tu je z LE, ani by som sa nedivil tomu, keby som ťa poznal osobne, žil som tam 12 rokov :)

    Moja genéza je táto : Prvých 23 rokov Nitra, potom 35 Bratislava, zasa 2 roky Nitra a odvtedy Spišské Podhradie. Takže som 15 km po štreke na východ od Levoče...:]

  • Moja genéza je táto : Prvých 23 rokov Nitra, potom 35 Bratislava, zasa 2 roky Nitra a odvtedy Spišské Podhradie. Takže som 15 km po štreke na východ od Levoče...:]

    Som netrafil :D

  • Mám to v nicku pod medvedíkom...:happy1::happy1::happy1:

    Ale možno sa raz v LE stretneme, tých ľudí, čo ma tam volajú, je čoraz viac :)

  • Ale možno sa raz v LE stretneme, tých ľudí, čo ma tam volajú, je čoraz viac :)

    Chodím na kávu a zákusok do Oázy...;)

  • Chodím na kávu a zákusok do Oázy...;)

    A vedľa je Halcinovo kníhkupectvo, teda, ak ešte vôbec funguje, a tam poznám ľudí :)

  • A vedľa je Halcinovo kníhkupectvo, teda, ak ešte vôbec funguje, a tam poznám ľudí :)

    Nabudúce si skúsim všimnúť. Inak, teraz je celá plocha od praniera popod celý evanjelický kostol rozkopaná.......nedá sa chodiť motorom dookola námestia....:(

  • Nabudúce si skúsim všimnúť. Inak, teraz je celá plocha od praniera popod celý evanjelický kostol rozkopaná.......nedá sa chodiť motorom dookola námestia....:(

    Nebol som tam štyri roky, naposledy 21. 4. 2015 :)

  • Ja som už zložil zálohu za trojvalec, ako jedno z mála áut čo vyzerá k svetu má normálny automat a nie cvt, ecvt, dsg, robotický manuál a podobne.

    Teda aj Peugeoty sa mi páčia, ale ten interiér je úplne mimo, ako dvojmetrový si tam polohu nenájdem nijako aby som videl aj na budíky a aj normálne sedel za volantom.

    Veľmi sa mi páči nová Astra, ale pani chce vyššie nastupovať, po operácii chrbtice sa jej ani nečudujem.

    Takže to bude nová Mokka ak sa všetko podarí.