• Minulý rok Glycine spadol pod Invictiu. Výsledkom je, že veľa modelov, ktoré vznikli ešte pod Glycinom samotným je teraz v zľavách.

    Napríklad Glycine Airman Base 22 s Etou 2893-2, sa dá kúpiť za 695 Dolárov.

    2vad2eh.jpg

  • Ale na oficiálnej stránke o tom nič nie je a funguje normálne. Možno som zle pozeral, no pre istotu som tam bol trikrát...tak neviem...

    A sú tam aj nové modely na rok 2017...:(

  • Aha! Tak som našiel oficiálne vyjadrenie vedenia firmy Invicta. Invicta prevzala väčšinový podiel Glycinu, no Glycin ako značka a manufaktúra má pokračovať ďalej ako dosiaľ. Vyzerá to tak, že snaha o prienik Glycinu na ázijské trhy sa nestretol s očakávaným úspechom a tak je to zblíženie s Invictou pravdepodobne iba v ekonomickej rovine. Takže nič zvláštne sa asi nekonalo. Blízka či strednodobá budúcnosť napovie viac....

  • Tých prekvapení býva na Jomašope oveľa viac pri rôznych značkách. Teraz to najvýraznejšie padlo do Glycinu, o pár dní na inú značku.

  • Jomashop vypredava stale nieco (predpokladam, ze vsetko sedivky), ak budu EU AD takto znizovat ceny, az potom mozeme podla mna hovorit o vypredaji :)

    Edit: hannes ma predbehol :)

    P.S. to neznamena, ze nejde o vyhodnu kupu, len nic dramaticke ani nove :)

  • Kto by mal zaujem o Glycine za slusne ceny tak ja som teraz nakupil tu: http://stores.ebay.com/glycinedirect/

    Mam Glycine velmi rad ale ich normalne ceny mi proste do teraz prisli moc vysoke za tuto znacku. Myslim ze Airman od 420 USD, Incursore od 280 alebo F104 od 270 su fakt slusne ceny. Objednavka mi prisla za 12 dni, preclil to za mna e-bay a som spokojny. Pri Airman za 599 USD boli naklady na dopravu a komplet preclenie dalsich 200 USD... Takze vsetko dohromady za nejakych 760 EUR je stale podstatne menej ako za co som ich nasiel v EU.

  • Nechcem rýpať, ale preclenie a doprava dvesto očí, to je ňáko cu fíl, nem?

  • Nechcem rýpať, ale preclenie a doprava dvesto očí, to je ňáko cu fíl, nem?

    Mozno som to zle napisal... 200 USD je vsetko vratane cla a DPH, doprava bola z toho 30 USD. Nepride mi to zle... Ebay Global Shipping Program ti pri plateni automaticky spocita komplet naklady na dovoz a zaplatis to spolu s tovarom... na vyber vacsinou aj tak nemas. Oni potom tovar poslu bud do UK alebo DE, tam to preclia a na SK to ide ako EU zasielka. Pre porovnanie, naposledy som pri priamom dovoze na SK zaplatil 78 EUR clo a DPH za 360 eurove hodinky. Nechce sa mi presne preratavat ci by to bolo pri vlastnom preclievani trochu lacnejsie ale tak by-ocko, pomerne k rozdielu ceny hodiniek mi to pride OK.

  • Na jomashop.com som nasiel napr combat sub este o 100 dolarov lacnejsie. Zatial co som brazdil net je jomashop asi najlepsi

    Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCW0xW…w_as=subscriber :super:

    Zbierka:

    :amen:, 2X G-Shock metal GST, Seiko SNZG15K1, Casio 168 gold, G Shock M5610, G Shock Full metal Square GW5000, Breitling Chronomat Colt 44mm, Rolex OP39 114300, Omega Aquaterra 150m,

    :nono: Laco Aachen,, Swiss Military Hanowa Arrow, Sinn 556i Weiss, Fortis Spacematic, Tissot PRC200, Tissot PR516GL, Seiko SKX009

  • Neviete ako to vyzerá s firmou Glycine, Chronoshop ich už nepredáva, hoci na oficiálnej stránke nájdete cez store location zastúpenie pre CZ a SK práve Chronoshop, aj Peťo s nimi skončil... Majú nejaké problémy? Chcel by som si kúpiť nejaké airmany a teraz neviem... Nemáte niekto sst12? Potreboval by som vedieť l2l rozmer, či tých 43mm nie je moc.

    Tempus Fugit