• Potom je riziko iba ak výdrž takého motora, keď s ním jazdiš trochu svižnejšie, ako by si mal.

    také tie urban legends ...

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • To já problém vidim. Čím menší obsah, tím větší nápor na motor. A jak píšeš ,, budou silnější" takže i vyšponovanější. Ale i tak věřím, že bude vše ok i když víme, že nikdo nemá zájem na tom vyrábět extrémní držáky, ale tak tak aby to přežilo záruku.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • To já problém vidim. Čím menší obsah, tím větší nápor na motor. A jak píšeš ,, budou silnější" takže i vyšponovanější. Ale i tak věřím, že bude vše ok i když víme, že nikdo nemá zájem na tom vyrábět extrémní držáky, ale tak tak aby to přežilo záruku.

    Áno toto som mal na myslí aj ja.

  • s mojim najazdom 10 tisic rocne ten motor az tak trpiet nebude. jazdim vacsinou mimo dialnic, kedze my tu ziadne dialnice nemame :D :D

    osobne by som tam mal radsej 1,5 atmosferu.

    watchesfan , suhlasim so vsetkym, co si napisal.

  • inak motor ma 91 koni a je to nepriamy vstrek. ten motor nie je novy, do Renaulta sa montuje uz dlhsie. predpisovych 90 - 100 a dialnicnych 130 da hravo. mam aj zabudovany obmedzovac rychlosti - manzelku - na 120 dialnicnych :D :D :D

    osobne by som tam mal radsej 1,5 atmosferu.

  • Ta dacia je tupa clovek tomu stupa na plyn a nic to uz radsej tu 1.33 keby davali. Ono to ale nieje len obsahom ale aj normou je to uz euro 6 tak to nemoze byt zive. Vozil som sa na vw group motore 1.2 tsi tusim ze 66kw euro 5 a tach to malo paradny clovek pridal a auto taha potom som sa vozil na 1.2 tsi 81kw euro 6 a to iste clovek prida a nic je to tupe. Zle sa s takym autom predbieha ked clovek potrebuje, je to nebezpecne

  • pokrok a ekologiu nezastavis, nech to stoji, co to stoji :D EU bude ekologicka az do roztrhania tela :D :D

    Je to hruza Romco, a nemaju nejaky 4 valec? Ta cena by nemala byt dramaticky vyssia…

  • chlapci, ja som stary atmosferista. jedine atmomotory robi Mazda, Mitsu, Lada, SUbaru a HYU, ak sa nepletiem. do Sandera sa montuje jedine tento motor + LPG verzia. v Dusteri je aj 4-valec turbo.

    rozmyslal som nad LADA Vesta Cross, lenze tam to padlo na dlhej cakacej dobe nahradnych dielov, ak by sa nieco stalo. co som pocul, tak vztah k zakaznikovi nie je 2x TOP.

    ideal by bola Mazda a ASX, lenze ja nie som celkom ochotny platit za servis 500 EUR a tiez sa mi nechce behat po 1/2 SVK kvoli servisu.

    v mojom veku si skor potrpim na luxus ako na trhanie asfaltu, takze HYU nedava atmomotor, inak super, do vrcholovych vybav. Bayon sa mi ani 2x nepaci. pokial mi je znamo, tak atmo motory su lacnejsie.

    tiez som sa snazil vyhnut tym asistencnym piiipovinam, ktore teraz vsade trepu. Dacia sa na to uspesne vyprdla, preto ma len 3* v NCAP teste.

  • chlapci, ja som stary atmosferista. jedine atmomotory robi Mazda, Mitsu, Lada, SUbaru a HYU, ak sa nepletiem. do Sandera sa montuje jedine tento motor + LPG verzia. v Dusteri je aj 4-valec turbo.

    rozmyslal som nad LADA Vesta Cross, lenze tam to padlo na dlhej cakacej dobe nahradnych dielov, ak by sa nieco stalo. co som pocul, tak vztah k zakaznikovi nie je 2x TOP.

    ideal by bola Mazda a ASX, lenze ja nie som celkom ochotny platit za servis 500 EUR a tiez sa mi nechce behat po 1/2 SVK kvoli servisu.

    v mojom veku si skor potrpim na luxus ako na trhanie asfaltu, takze HYU nedava atmomotor, inak super, do vrcholovych vybav. Bayon sa mi ani 2x nepaci. pokial mi je znamo, tak atmo motory su lacnejsie.

    tiez som sa snazil vyhnut tym asistencnym piiipovinam, ktore teraz vsade trepu. Dacia sa na to uspesne vyprdla, preto ma len 3* v NCAP teste.

    ustrihlo mi to odpoved:

    chlapci, ja som stary atmosferista. jedine atmomotory robi Mazda, Mitsu, Lada, SUbaru a HYU/KIA, ak sa nepletiem. do Sandera sa montuje jedine tento motor + LPG verzia. v Dusteri je aj 4-valec turbo, inak pekne vozitko, ale velke a je zbytocne vozit vzduch, ked jazdim sam.

    rozmyslal som nad LADA Vesta Cross, lenze tam to padlo na dlhej cakacej dobe nahradnych dielov, ak by sa nieco stalo. co som pocul, tak vztah k zakaznikovi nie je 2x TOP.

    ideal by bola Mazda a ASX, lenze ja nie som celkom ochotny platit za servis 500 EUR a tiez sa mi nechce behat po 1/2 SVK kvoli servisu.

    v mojom veku si skor potrpim na luxus ako na trhanie asfaltu, lenze HYU/KIA nedava atmomotor do vrcholovych vybav. Bayon sa mi ani 2x nepaci. pokial mi je znamo, tak atmomotory su lacnejsie.

    tiez som sa snazil vyhnut tym asistencnym piiipovinam, ktore teraz vsade trepu. Dacia sa na to uspesne vyprdla, preto ma len 3* v NCAP teste.

    ja som optimista a verim, ze auticko bude sluzit k spokojnosti a bez poruch. mame v rodine Daciu uz 9 rokov a bez akychkolvek zavad, je to 1,6 atmo.

  • Myslím, že už nie. Miesto atmo 1.6i majú teraz 1.5i trojhrnček s turbom.

    V apríli som kupoval Toyotu Corollu 1.6i a vravel mi predajca, že sú to posledné skladové kusy.

    Samozrejme nerátam hybridy.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • ustrihlo mi to odpoved:

    chlapci, ja som stary atmosferista. jedine atmomotory robi Mazda, Mitsu, Lada, SUbaru a HYU/KIA, ak

    Presne to ma napadlo, Mazda CX 3, 2,0 atmosfera, akurat za cenu Dacie to nekupis ;)