Biatec Corsair CS04 - hlasovanie

  • Ako pozeram, tak zatial velmi nepomahame. Je to nerozhodne.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Moje netrénované oko zaujala svetlá verzia, pri striebre by som šiel skôr do jemnejšiej verzie, taký tón v tóne.

    Render sa ale od reálu vždy trocha líši, inak to vypáli v kancli po neónkami, inak vonku na slnku…

  • Ako by vyzerala kombinacia biele logo + cierne minuty? Asi by som hlasoval za tu. :)

    Tiež mi to napadlo :)

    V gimpe som si tie logá prehodil a nebolo to márne.

    Na tej pôvodnej svetlej tú minútovú stupnicu ani nevidno, ale naživo to môže byť v pohode. Ťǎžko povedať z tohoto tu. To tmavé logo ee.

  • Podľa mňa je tú "railway" alebo minútovú stupnicu treba spraviť výraznejšiu, aby ju bolo vidno aj v bielej farbe na striebornom ciferníku.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Asi tá posledná verzia je najlepšia a osobne by som dal svetlejší aj ten názov Corsair. Takto sa tam dosť stráca a podľa mňa by to bolo trocha symetrickejšie. Ale celočierna verzia je tiež dobrá. Taká športovejšia.

  • Mne sa najviac pozdáva verzia č.3. Tej som dal aj hlas. Tá čierna minútová stupnica vytvára kontrast s bielymi ciframi a ručičkami, čo sa mi osobne páči. No hodnotiť a porovnávať fotografie je dosť obtiažne, chcelo by to vidieť v reáli.

  • Ja ostávam pri verzii s bielymi prvkami, ako jediný čierny prvok na celom ciferníku tá stupnica podľa mňa moc bije do očí a nepasuje k ostatku.

    Chcelo by to rendering s výraznejšou bielou stupnicou a bielym logom.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • takto na drevo, z týchto troch ta tretia moznost. pripadne cierne kolajnicky nemusia byt uplne cierne, ale tmavosede, aby zbytocne prilis neputali pozornost a nebili sa s krásnymi 3D cislami. ta svetla verzia kolajniciek zasa zanika. ako pisali chlapi vyssie, nazivo to moze vyzniet uplne inak a najlepsia bude moznost ta ktora sa tu zda najhorsia..

    podla mna idealne by bolo logo aj napis Corsair kovove 3D, rovnako ako cisla. A kolajnice tmavosede aby nekricali ale ani nezanikali.

    PS: nerozmyslal si napis Biatec zakomponovat do loga? mozno by som ho dal tesne nad logo aby kopirovalo hornu linku. bude to vyzerat kompaktnejsie. vid priloha (silno amatersky pix, len pre ukazku)

    biatec logo.bmp

  • Ja by som po pridani tretej moznosti zahlasoval za nu, ale uz som hlasoval predtym, tak uz znova nebudem. Hlasovanie je tym podla mna skreslene.

    Tretia moznost vyzera asi najlepsie, ale kolajnice by mohli byt, ako pisal misoo menej vyrazne. Teda nie uplne cierne, ale nejke tmavosive.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Podľa toho, čo vidím na tej tretej fotke, nie je tá minútová stupnica nejako dominantná, ale ak sa usúdi, že ju treba nechať vyblednúť, ól rajt. Podľa mňa je to tam tak akurát.

  • misoo, dík za tipy ale meniť teraz logo už skutočne nie je možné. To je ako keby som ti povedal, že premenuj teraz svojho syna, lebo sa mi jeho meno nepáči :) Verziu so strieborným logom sme skúšali ale akosi to tam nepasovalo až tak ako by sa mohlo zdať.

    Ved jasne, netusim v akom si stave s logom atd... ;) A meno sa da zmenit kedykolvek, nie je problem. Pokial ma byt cely nasledujuci zivot lepsi... ;)

  • Mně se to líbí jak to je, pravda, název mi až do chvíle kdy to tu začlo nic neříkal a ani dnes se mi nelíbí (stále bohužel víc vidím biofarmu na technických základech než historický odkaz na měnu, což je doufám jen můj nepodstatný problém), ale konkrétní tvar loga se mi líbí víc, než kdyby se název cpal někam do obrázku. Když si jej nastavíte na reálnou velikost hodinek je i v tomto provedení tak tak čitelný. Co se návrhu týká, jednoznačně ten třetí.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1