Biatec Majestic Limited...

• Potom by sa ale cela takýchto hodiniek s turbom pohybovala v desiatkach tisícov € alebo nie ? :)

• ...obidve verzie su super podla mna... nadhera a ani si sa nepochvalil v piatok... :-D

...inak ak by sla vyrobit limitka s plnym "hviezdnym" cifernikom a za normalnu cenu, tak mam 100% zaujem...

Davosa L.E. RAF 1945-2015, Steinhart Nav.B-Uhr II 44mm, Steinhart Ocean One Blue Premium, Casio Oceanus OC-500D-2A, Casio G-shock GW9200-1, Vostok Europe AN-225 Mriyja, Vostok Europe GAZ-14 Limousine, Vostok Europe GAZ-14 Dualtime, Tissot T-touch II Titanium, ZENO Pilot Basic 1946, Vostok Europe TU-144 dualtime, Vostok 2609, Vostok 17 Jewel 2409 Brown Dial Two Tone Case, Parnis St2505 Power Reserve ...

• ...takze cena cca s plnym dnom?

Odoslané z ALE-L21 pomocou Tapatalku

Davosa L.E. RAF 1945-2015, Steinhart Nav.B-Uhr II 44mm, Steinhart Ocean One Blue Premium, Casio Oceanus OC-500D-2A, Casio G-shock GW9200-1, Vostok Europe AN-225 Mriyja, Vostok Europe GAZ-14 Limousine, Vostok Europe GAZ-14 Dualtime, Tissot T-touch II Titanium, ZENO Pilot Basic 1946, Vostok Europe TU-144 dualtime, Vostok 2609, Vostok 17 Jewel 2409 Brown Dial Two Tone Case, Parnis St2505 Power Reserve ...

• Viac než dobrá :) :super:

• paradne su, take mini moony :)
    akurát osobne by som trosku zmenil rucicky napr. na normalne rovne :) tieto listove mi dodavaju k hodinkam jemnost, az estrogen... priklad tu, ako by to malo vyzerat a ako by to nemalo vyzerat :

ale je to cisto len moj subjektivny nazor :perv:

a taktiez by som viac vytiahol tie indexy, ved koli comu su AT take krasne a oblubene? ;)

• Tato posledna verzia je najpodarenejsia. Aj ked nie som zatial na oblekovky a podobne, tak im nemam co vytknut. Mesiac v subciferniku a naviac svietiaci v tme je ako posledny kusok skladacky, ktory dotvara cely obraz.
    Inak nebudu z novej verzie pozadia na pracovnu plochu? :P

• Mal som rovnaké pocity :D Vianoce tento rok prišli už 23.12 keď nato pozerám :) Či už to zostane len v rovine konceptu alebo to prejde aj do finálnej podoby, je úchvatné sledovať čo všetko sa Vám chalani honí hlavou :)

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk