Seiko, Swiss military, alebo Citizen???

  • Písal som im email vtomto znení. "Chcel by som sa informovať či je záručný list potvrdený pečiatkou výrobcom, aby som si bol istý, že je to original švajčiarský produkt. Ich odpoveď zneje takto: The watch does not come with world wide warranty it comes with our warranty and that means it does not come with and certificate, the reciept from us is proof theat the watch is genuine and that you have warranty with us. Btw. ide o to , že je to firma zo Švédska, ktorá predava na nórskom trhu da sa povedať.Firma je registrovana v nórskom obchodnom registry. Fakt neviem či to risknuť, ale ja ich chcem . :D

  • Veď to je jasné, že ak nie je AD, nemôže oraziť zarúčanú kartu a továrenská záruka neplatí (ak to nie je orazené od iného AD) to je ale pri takej zľave bežné a vôbec to neznamená, že hodinky nie sú pravé.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Fakt neviem čo robiť. :D Mám posledne dva dni nato aby som ich objednal, pretože v piatok na budúci týždeň opúšťam NO a idem na vianočnú dovču domov. Nebude to mať trebars dôsledok pri predavaní neskôr , alebo trebars pri reklamcii?? Nebudem stým mať problémy. Na druhej strane ta zľava tam je fakt dosť dobrá, ale dôveruj, ale preveruj.

  • Ty si horsi ako ja. Ved si ich chces nechat a ked ich budes predavat po dvoch rokoch tak je jedno ci mali alebo nemali ofiko zaruku od vyrobcu. Pozarucne opravy ti spravia aj bez toho


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Neviem na čo ešte čakáš, záruka platí , neviem ako je to v Norsku ale isto min. 2 roky, od predajcu Ak sa má niečo posr.., tak sa to pose.. hneď a ako bolo spomenuté vyššie, pozáručný servis ti spravia hoci kde. Ak sa ti tak páčia objednaj

  • Simie, po toľkej debate si napísal, aký si nerozhodný. To iba potvrdzuje moje slová zo začiatku debaty. Moja rada znie: Kúp si konečne to, čo sa Ti páči a prestaň sa konečne zaoberať nepodstatnými blbinami. Prajem Ti pekné Vianoce.

  • Myslím, že je to na nule, je dlho ticho. Nakoniec to skončí tak, ako som napísal na začiatku debaty alebo nejakou hlúposťou. Má si kúpiť to, čo sa mu páči a nešpekulovať, ako Poliak s rebríkom. A , pravdaže, aj pochváliť by sa mohol....

  • to co si vytiahol , 8o ze poliak s rebrikom ::d :D

    no ja dufam, ze sa nenechal zlakat nejakou somarinou. Ja som si dnes obul na ruku svoje prve Stormy (predtym som sa radil iba sam so sebou a s brutalne peknou pani predavackou) a veru nie su ani pekne ani funkcne. :) Ale pred 7 rokmi som bol frajer