Moj pribeh aneb ked sa to raz rozbehne uz to ide ako utrhnuty vagon

  • Ja som myslel ze tym kremikom myslel ci mam quartz ani ma nenapadlo ze by sa pytal na kremikovy vlasok.

    maros ako si to teda myslel?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Svietia prvych 20 minut tak ze si si nimi vie clovek posvietit na klucovu dierku. Potom to slabne relativne rychlo na taku lepsiu lumi ktora drzi do rana.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Po 3 tyzdnoch som sa konecne dockal nato strapov z cheapnatostraps. Pocitovo teda nic moc ale za tu cenu moze byt. Dufam ze to trochu zmakne a ze nedostanem do rana exzem.

    Neviem ci niektore vobec vyuzijem ale sedia im vsetky s prizmurenym okom.
    Posudte sami. Fotku s ciernym nemam lebo tu si necham na denne svetlo. Par rychlocvakov

    Modry suede (aj s odrazom mojej hlavy)

    Desert Beige

    Gandalf grey

    Zeleny stary gazik


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Najviac im ide Khaki a Seda...

    Inak si pekne zhrnul... za tu cenu sa da ale nevies ci ich vobec budes nosit. Ja som tam kupil 5 x NATO a 3 kozky a zhrnutie je ze realne mam na hodinkach jednu kozku a to je na Vostokoch ktore dam na ruku 3-4 krat do roka. Dohromady som minul mozno 60 EUR a mam 8 remenov co nepouzivam. Tato skusenost ma naucila ze mozno radsej kupit kvalitne 2 x NATO po 30 alebo jednu kozku za 60 ale take co aj realne budem nosit. Krasna lekcia toho co znamena prislovie “nie som tak bohaty aby som kupoval lacne veci”.

  • Po 3 tyzdnoch som sa konecne dockal nato strapov z cheapnatostraps. Pocitovo teda nic moc ale za tu cenu moze byt. Dufam ze to trochu zmakne a ze nedostanem do rana exzem

    hlane ich poriadne vyper v prasku a v teplej vode skor nez ich zacnes nosit, aspon tie nylonove.

    a voci nato strapom som ja osobne chytil jemnu averziu lebo mam ich strasne vela a bud su velmi tvrde alebo velmi tenke a makke, malo z nich bolo tak akurat a navyse strasne smrdeli cinou, musel som ich viackrat prat aby sa mi to nehnusilo... taaaak strasne som rad ze mam momentalne hodinky na kvalitnom kovovom naramku :) ale to uz odbieham a kecam... kazdopadne Lum-tec zaujimave, s tou lumi sa fakt vyhrali :)