Náhrada za Certina DS Cascadeur

  • Vem Bullova Moon, je to reedice hodinek, který se dostaly neofiko do vesmíru zároveň s ofiko Omegama na zápěstá jednoho z kosmonautů. Kvalitní hodinky, kvalitní značka založená českým emigrantem v USA v roce 1923. Perfektní strojek! Cenově jsou kolem 600 sehnatelný, určitě se vyšší investice vyplatí, ale dá Ti to trochu práce, jsou dost vyprodaný, je po nich hlad. Na ty hrozný Hamiltonky zapomeň.


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Škoda přeškoda, místo tuctovejch hodinek jsi mohl mít hodinky s velkým H. Podíval jsi se alespoň co mají za strojek? No nic, každému to, co ho oslovuje.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Do prdele, si ma teraz namotal. Pozrel som si to opakovane niekoľkokrát, musím uznať že sa mi páčia čím ďalej tým viac. Tieto konkrétne s kovovým náramkom z UK. Presne tohoto som sa bál, že sa zamotám tak že nebudem vedieť ani čo som pôvodne chcel. Ešte poštudujem, dám si poradiť nie že nie, od toho som sa tu aj registroval, netrvám na tých Tissotkach za každú cenu, to by tu bola každá rada marná ,ďakujem,
    Red by som postal aj názory ľudí čo s týmito konkrétnymi kúskami naozaj prišli do styku, budem vďačný

  • Tieto Bulovy vyzerajú super na obrázku, ale naživo musím povedať, že tá veľkosť k nim absolútne nesedí a vyzerá to podľa mňa divne. Keby mali tak do 42 mm, už ich mám doma, ale tých 45 mm je pre mňa deal breaker, nie že by to nebolo nositeľné, ale veľkosť a štýl podla mňa proste nejdú dokopy.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Pri Bulovách na mňa kombinácia 45 mm priemeru s 20 mm roztečou nožičiek pri použití koženého remeňa pôsobí dosť disproporčne. S tým ťahom sa to ešte ako tak dá. Čo sa týka Tissot skúsil by som napísať alebo zavolať do SPIRIT Slovakia ako výhradného dovozcu tejto značky.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • Tak vem ty Tissotky, líběj se Ti, chybu s nima neuděláš a prodat se dá všechno :D
    Je fakt, že na ty Bulovy je potřeba mít trochu ruku, nevím jakou máš Ty, nemáš to uvedený v hlavičce nicku. Jinak kontraverze větší pouzdro x úzkej řemen, tah, se mi osobně moc líbí, disporoporce mě až sexuálně rajcujou, pořádnej zadeček na štíhlejch nohách :) sakra, kde to jsem ::d ...tak zpátky...třeba kvůli tomu miluju Suma.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Lenze tie Bulovy su velke a urcite by neboli vhodne na nejaku tazku pracu. Lahko by sa ti poskodili a to by bola velka skoda. Tiez nerozumiem tomu mamutiemu rozmeru.

  • Žijem v AT, preto hľadám hodinky tu popr. v DE. Nepoznáte náhodou nejaký kamenný obchod kde by som si mohol tie Bulova naživo vyskúšať? Kúpiť cez Amazon či Ebay nieje problém, no isto by som chcel hodinky predom vidieť. Tissot, či Certina je tu na každom rohu no s tými Bulova bude skôr problém
    Oberösterreich Linz a okolie.(v krajnom prípade Viedeň, no to už je od ruky) Ďakujem

  • Som tiež už namotany , páčia sa mi viac a viac , no na druhej strane ako píše Roman - neviem či sú vhodné na každodenné nosenie . Nemám nejakú ťažkú manuálnu prácu, to nie, ale stať sa môže. Dilema. Pozeral som aj Tissot zo série T-race, rovnaká veľkosť. Sám neviem

  • Žijem v AT, preto hľadám hodinky tu popr. v DE. Nepoznáte náhodou nejaký kamenný obchod kde by som si mohol tie Bulova naživo vyskúšať? Kúpiť cez Amazon či Ebay nieje problém, no isto by som chcel hodinky predom vidieť. Tissot, či Certina je tu na každom rohu no s tými Bulova bude skôr problém
    Oberösterreich Linz a okolie.(v krajnom prípade Viedeň, no to už je od ruky) Ďakujem

    Nejakych 40km od teba by nieco malo byt - http://www.bulova.com/pages/store-locator

  • Gunskirchen, to je naozaj pár km odo mňa. No nič viac neviem, tú mapku som už videl , no nijaká adresa, nič. Skôr v DE najbližšie nejaký Simbach am Inn, to mám asi 100km, to by nemal byťproblém, ibaže tie hodinky tam stejne nemajú, pozeral som of. stránku. Tá mapka im nejak nefunguje

  • Na 90% vezmem tie Bulovy z GB. Ďakujem všetkým za snahu pomôcť. Watchesfan tebe extra vďaka za tip , pravdu máš v tom že sú to neni úplne tuctové hodinky, nemôžem povedať že láska na prvý pohľad ale dnes sa na ne dívam inak ako prvý krát, páčia sa mi veľmi, pravdepodobnosť že sa rozhodnem inak je už velice malá.Je tam nejakých 10-14 dní dodacia doba, dám vedieť ak budú doma, popr. nejaké foto hodím. Ešte taká malá ale dôležitá otázka. Prípadný servis . Nebude s tým dajme tomu v AT problém?