Fórum prístupné cez mobilné zariadenia (Tapatalk)

  • Rýchla odpoveď


    Odoslané z HTC Desire 500 pomocou Tapatalku

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • vyzera ze sa daco konecne pohlo aj pri nokia/windows...


    Sent from Lumia 920 using Tapatalk

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Zacinam mat maly problem s postovanim cez tapatalk. Vkladany obrazok nejde vlozit cez prilohu, pretoze je zvacsa vo velkosti (automaticky upravenej tapatalkom) 1350x1012 a forum ma limit 1280x800. V tapatalku sa to inak nastavit neda a pri vkladani fotky cez druhu moznost (obrazok) zobrazuje tuto fotku len cez mobily a nie cez web. Na chronomagu problem s postovanim obrazkov cez prilohu nemam. Tak co da sa stym neico spravit ? :modo:

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • "Alexion" wrote:

    Zacinam mat maly problem s postovanim cez tapatalk. Vkladany obrazok nejde vlozit cez prilohu, pretoze je zvacsa vo velkosti (automaticky upravenej tapatalkom) 1350x1012 a forum ma limit 1280x800. V tapatalku sa to inak nastavit neda a pri vkladani fotky cez druhu moznost (obrazok) zobrazuje tuto fotku len cez mobily a nie cez web. Na chronomagu problem s postovanim obrazkov cez prilohu nemam. Tak co da sa stym neico spravit ? :modo:

    Toto som si vsimol aj ja, presne takto mi to robi co sa tyka priloha vs. obrazok. Neslo by zmenit velkost postovanej fotky na vacsiu? Bolo by toto riesenie? ak tomu niekto rozumie a je v tomto zdatnejsi skuste nieco navrhnut...

  • v telefone mam tapatalk v. 4.4.2 a taketo nastavenia mi veru neposkytuje. predtym na inom fone som mal nejaku starsiu verziu a nikdy nebol problem.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • mne to tiez neponukalo zmenu velkosti obrazka, mozno sa s tym staci nejako pohrat, pripadne obrazok si pred nahratim zmensit na ine rozlisenie

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Ver mi. Skusal som vsetko. Uz mam zato ze to bude telefonom alebo systemom. I ked na tablete to fachci. No nic.. Nejako sa to vyriesi

    Odoslané z Nexus 5

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • v nokii sme stastny ked zobrazi nove prispevky :berk1:

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • "Alexion" wrote:

    Ver mi. Skusal som vsetko. Uz mam zato ze to bude telefonom alebo systemom. I ked na tablete to fachci. No nic.. Nejako sa to vyriesi

    Odoslané z Nexus 5

    som zvedavy, ako sa to vyriesi.. pojdem tu cez obed pochytat nejaku volnu wifi a vyskusam to, zatial som zajatcom roamingu :(

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • po prechode na nove forum to u mna nejako viazne s Tapatalkom.. neprecitane spravy mam stale tie iste napriek tomu, ze ich precitam, smajliky su tak nejako divne, je cez ne napis GIF a javia sa vsetky ako stvorcova ikonka..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • cretino .... co Tapatalk iba restartovat pripadne aktualizovat to si neskusal ,.? tieto reinstalky zviknu potom problem napravit..


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1