Fórum prístupné cez mobilné zariadenia (Tapatalk)

  • Konečne, že s tým niečo spravili.. A ešte tam sú stále tie chyby s "neprečítanými" príspevkami a pod..?


    Pridali tu takúto vecicku ale či to bude platné neviem


    Fotto tiež zobrazuje ok

    MemoPad HD 7


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Mne bezobrazuje fotky ani na novej :)

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Hroza co s tym spravili.. Na 4" vidim tak polovicu informacii ako doteraz.. Fajn ze idu obrazky, no nikomu nezavidim moderovat cez tento zazrak.. Skoda ze nemam ako spravit downgrade :(

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • A ako to šlape Androide ? Oplatí sa mi to na nový fon inštalovať ? :) Lebo zatiaľ s toho čo som čítal je to viac na škodu ako na prospech :)

  • V podstate hej. Lepšie raz vidieť (vyskúšať) ako sto krát počuť (čítať).

  • Pravda, len na iOS uz krok spat nespravis (aspon sikovne cez mobil nie). Osobne by som radsej zostal bez obrazkov so smajlami html linkoch ako cez pol screenu nezmyselne modre obdlzniky. Neviem cim to je, ale cim dalej to tunuju, tym to stoji za...

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • aj mne prebehol nejaký update tp - zmenili fonty, atď. Hlavné ale je, že už vidím aj foto, aj smajlov.

    Čo je ale horšie nedajú sa mi vkladať fotky na tp server, aby ich bolo vidno celé nie ako príloha.

    Chce to aktivovať Tapatalk ID, a tam mi píše že treba zmeniť mail, ale stále som len v začarovanom kruhu a neviem sa pohnúť ďalej - lebo keď ho zmením, nič sa nestane.

    Čo mi poradíte.


    Sent from my iPhone using Tapatalk