Dnes ma potešilo...

  • enslow potom sa pochvál keď to spustíš :)

  • Mozete ma sledovat a dat mi lajk na facebooku. Stranka pilotstore.sk . Web mam http://www.pilot-store.sk . Aktualne som si zaziadal aj o registraciu loga lebo chcem byt ako znacka..

    Neberte to ako reklamu je to dost specificky sortiment aj ked casom sa zamerat hlavne na oblecenie a originalne merche ako NASA a boeing. Vela veci je na ceste ku mne z USA a tak. Robim to z presvedcenia a nie koli peniazom.. Kedze som sam pilot a fanusik vsetkoho co je spojene s letectvom, vesmirom a astrologiou

  • Ten merch NASA ma potešil. Už dlho hladám bundu alebo mikinu NASA ale jedina znacka ktora viem ze to vyraba je Alpha Industries a to neviem nikde poriadne zohnat :(

  • Ten merch NASA ma potešil. Už dlho hladám bundu alebo mikinu NASA ale jedina znacka ktora viem ze to vyraba je Alpha Industries a to neviem nikde poriadne zohnat :(

    Na toto mám jedného známeho :)

  • Ten merch NASA ma potešil. Už dlho hladám bundu alebo mikinu NASA ale jedina znacka ktora viem ze to vyraba je Alpha Industries a to neviem nikde poriadne zohnat :(

    Adam to musis hladat na ultra pravicovych forach... hole hlavy vedia kde Alpha Ind drzia na sklade aj to sami predavaju... :) V BA maju obchod v centre, v ruzinove a tusim v Petrzke je tiez nackovsky obchod kde dostanes aj Thor Steinar a podobne lahodky... Pokial sa nepletiem v BA nakupakoch sem sa AI da niekedy kupit v Peak & Cloppenburg

    Alebo to mozes skusit kupit priamo od NASA a nepodporovat vselijakych hnedakov a zelenakov...

    https://thejplstore.com/default.asp

  • Chalani tak toto ste ma veľmi potešili :) Ani ma len nenapadlo žeby to mohla mať nejaká kamenná predajňa. Cez týždeň to pôjdem zrejme omrknúť.

    SeikoSan vďaka presne toto som hľadal ak nekúpim u nás objednám zrejme z tadiaľto.

    quattron580 kľudne môžeš napísať do správy :)

  • Mozete ma sledovat a dat mi lajk na facebooku. Stranka pilotstore.sk . Web mam http://www.pilot-store.sk . Aktualne som si zaziadal aj o registraciu loga lebo chcem byt ako znacka..

    Neberte to ako reklamu je to dost specificky sortiment aj ked casom sa zamerat hlavne na oblecenie a originalne merche ako NASA a boeing. Vela veci je na ceste ku mne z USA a tak. Robim to z presvedcenia a nie koli peniazom.. Kedze som sam pilot a fanusik vsetkoho co je spojene s letectvom, vesmirom a astrologiou

    super, drzim palce! len mi tam chyba jedna sekcia - hodinky!! 8o

    PS: kolega lieta pre zabavu, som mu preposlal...

  • Naprikald taketo pekne tematicke stolovky… Trintec


    Robia ja naramkove… nieco pre microbrand fanusikov… a srdce kazdeho aerosexuala tiez samozrejme zaplesa… :mrgreen:

    https://www.kickstarter.com/projects/68348…nstr?ref=765l5m

    enslow Inak vies podla coho spoznas pilota na party? …. pride k tebe a povie ti o tom... :mrgreen: Peace :saint:

  • Chalani tak toto ste ma veľmi potešili :) Ani ma len nenapadlo žeby to mohla mať nejaká kamenná predajňa. Cez týždeň to pôjdem zrejme omrknúť.

    SeikoSan vďaka presne toto som hľadal ak nekúpim u nás objednám zrejme z tadiaľto.

    quattron580 kľudne môžeš napísať do správy :)

    Musím sa s tým človekom spojiť, a overiť si, či je to ešte aktuálne, lebo som ho nevidel vyše 2,5 roka, a vtedy to spomínal, že to pre niekoho zohnal, ja som o to sám nemal záujem, ale zapamätal som si to, a spomenul som si na to až vtedy, keď si to tu sprezentoval, takže keď sa s ním spojím, a overím si to, tak sa ti ozvem, pokiaľ sa neozvem, bude to pre teba znamenať, že už to z môjho pohľadu nie je aktuálne :)

  • Mikina nakoniec objednaná :) Našiel som čistou náhodou na queens.sk

  • Myslienka sa mi paci.. Len par otazok, uz ked mas osobnu skusenost :) Neskriabe to kozu? Na niektorych foto vyzera ta umela hmota dost ostro. Uzliky nezavadzaju? Magnet sa nerozopina?

    Edit: a najdolezitejsie, da sa s tym potapat? :D (kupat vo vani)

    Tak mi to doslo, cierna verzia.. Uzliky trochu zavadzaju a skriabu, umela hmota na dotyk nic moc. Magnet drzi dobre a naramok po namoceni rychlo uschne. Zobral som 19cm dlzku na moju cca 17cm ruku a zapnem to len tak tak. Ani neviem preco si chcem kupit este jeden, len teraz farebny s menej uzlikmi :D