Dnes ma potešilo...

  • Ak môžem, Romanovi je na hoteli "špitál" už vcelku lepšie, akurát hoteliérom sa tak zapáčil, že ho zabudli pustiť domov...:malin1:

  • To ja na hodinky čakám už 5 mesiacov, a furt sa mi nedarí k nim dostať :(

  • quattron580 buď rád že nie si promiskuitný, ako niektorí z nás.

    Mne vždy stačia len jedny, tie, ktoré používam :)

  • Mne vždy stačia len jedny, tie, ktoré používam :)

    Tak to by u mňa nešlo. Napr. mať za otrieskavačky mechanické hodinky, to by ma asi trafil šľak, otrieskavať hodinky so srdcom....na to si radšej pochystám dáke lacné kvarce. Ale ako sa poznám, bude mi aj tých ľúto. Predsa aj v nich je kus ľudského kumštu....:]

  • Tak to by u mňa nešlo. Napr. mať za otrieskavačky mechanické hodinky, to by ma asi trafil šľak, otrieskavať hodinky so srdcom....na to si radšej pochystám dáke lacné kvarce. Ale ako sa poznám, bude mi aj tých ľúto. Predsa aj v nich je kus ľudského kumštu....:]

    Ja potrebujem odolné hodinky, ktoré znesú tvrdé pády a silné nárazy, nič iné u mňa neexistuje, a preto investujem do hodiniek, ktoré znesú ťažký, a drsný život, toto je totiž moja celoživotná realita, furt sa dakde vytrepem, a tie hodinky toto musia prežiť, vždy, a za každých okolností :)

  • Chalani nič zvláštne. Rozbieham si eshop s vecami pre pilotov.. Plus teda oblečenie nejaké.. Origo merch boeing, nasa a tak...

    Tak tu budes mat kuncaftov ako maku. Sudiac podla toho, ze skoro kazdy tu ma pilotky :]:]

  • Tak tolik nechlastej :mdr3:

    S chlastom to nemá nič spoločné :D Skôr s mojimi mizernými očami :(