Dnes ma potešilo...

  • @lordsoft to však vôbec nevadí...mne sa páčia originál kovový ťah na všetkých Omegách, vrátane tých mojich:)

  • Tak to uz ja neviem... ^^ Dobre teda, pochvala za znalosti letiiii :amen:

    Ďakujem pekne :)

  • Dnes ma potesil prichod Omega tahu 1171/633 na Moony.
    Uz na prvy pohlad to nie je take pekne a lubive ako moderny tah, ale praktickost prevazuje nad dizajnom pretoze:
    - endlinks nepredlzuju hodinky
    - zuzenie 20-16 je monstrozne pohodlne
    - je lahucky

    - chrastiiiii vratilo ma v case naspat k mojim plechovym subom

    Posudte sami:

    Ja sa radsej zdrzim komentara lebo Moony su najmenej fotogenicke hodinky a tak ako skaredo vyzeraju na fotkach tak krasne vyzeraju nazivo. Cize podla fotiek to musi v reale vyzerat krasne :). Aj tak sa mi na tychto pacia najviac hnede kozaky roznych odtienov.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • “medík” ;)

    Mvaldo, ty si včelár? U nás máme med veľmi v láske, keby si nebol moc ďaleko, urobíme semtam nejaký ten kšeft...;)

  • Dnes mi prišlo očakávané desaťdekové balenie Filadelfie a ja som sa pustil do regenerácie mojich remienkov, ktorú robím raz ročne o tomto čase. Staré balenie mi po 8 rokoch vypadlo ešte v máji minulého roka a ja som nové vtedy zabudol objednať. Tak som rád... :]

  • Dnes, pred chvíľou, mi prišiel balíček od fy Geckota. Objednaný prototyp milánskeho meša sa dosypal za tri dni a nedalo mi, tak som ho hneď nasadil na moje milované Lumy RR1. Výsledok je na foto. :]

    Foto 1 - meš sólo

    Foto 2 - na ruke


  • hmm vyzera dobre, pocitovo ako? cena?

    Pocit je páperový. Geckota to chce predávať v cene okolo 60-65 €. No teraz to majú v ponuke ako nový prototyp "pár kusov" v cene okolo 20 €, podľa aktuálneho kurzu. Majú šírky 20 a 22, dlhé je to 16 a pol cm, ja som to dnes skrátil na 15 a pol a je mi to akurát. Odrazu nemám nič na ruke, musím sa tam vždy kuknúť dvakrát...:]

  • Nuž, zvykám si... Ten mesh je parádny, aj moja by hneď chcela taký, ale má labku 15 a pol cm, hodinky 43mm a skrátiť sa to dá "iba" na 13 a pol, takže si musí nechať zájsť chuť.. Zatiaľ som 20mm široký meš, ktorý by mojej vyhovoval výzorom a dal by sa skrátiť na 11 - 11 a pol, nenašiel. ..:] Ozaj a nie je to "buzna" ťah, zužuje sa z 22 na 20 mm...:ghee:

  • Hentaké čosi sa tu kdesi povaľuje. Moja to nevie zapnúť a chce iba motýľa, tak čo s ňou...:]

  • Ani nie, len , ako všetci z jej rodiny, majú o veciach trocha kreslený vnem. Ona a jej sestry poznajú iba to správne ruské " vkľjučáteľ - vykľjučáteľ" a teda "zapnúť - vypnúť" a hotovo. Ak sa udeje dačo navyše, tak "pohubilo še" a basta... To už neprevychováš....:mrgreen: