Dnes ma potešilo...

  • Sice nie dnes, ale včera: potešil ma návrat dvoch týchto krásavíc z "full" servisu z Rimavskej Soboty (stali sa z nich ozaj ako nové hodinky).

    Budem zvedavý aj na chod oboch kalibrov (2500 a L989.2). 2500 by mala byť v pohode v COSC a ten Longines strojček od včerajška zatiaľ len -2 sec.

  • Sice nie dnes, ale včera: potešil ma návrat dvoch týchto krásavíc z "full" servisu z Rimavskej Soboty (stali sa z nich ozaj ako nové hodinky).

    Parádička :thumbup:užívaj :)

  • Tak obidve potrebovali servis ako soľ. Celkový stav oboch bol pod priemerom. Na obidvoch boli jasne viditelné škrabance, dokonca na púzdre OMEGA bola aj viditelná stopa po buchnutí o niečo (myslel som si, že to tam zostane aj po servise, no mýlil som sa).

    Čo sa týka kalibru 2500C tak ten sa ešte aj po 10-11 rokoch (v servise neboli ani raz) pracoval celkom kvalitne. Za tých 11 dní čo boli u mňa pred servisom v priemere mal -4sec/deň. Na to, že posledných 5-6 rokov preležali na dne jednej aktovky, ktorá sa prehadzovala z jedného miesta na druhé to nie ja až tak zle. Vďaka pánovi Nagyovi v AS OMEGA v Rimavskej Sobote kde ich rozobrali na atómy, vyčistili, premazali, nastavili, vyleštili.... sa z nich stali prekrásne takmer nové hodinky. Z púzdra a z ťahu (ktorý sa doslova rozsypával, keď som hodinkami potriasol) zmizli všetky škrabance a vyzerajú ako nové. Čo ale zostalo - aspoň to moje oči tak vidia - tak je stopa po strhnutej vrstve antireflexu na sklíčku (moc to nevidno, ale keď si ich človek pozre lepšie z blízka, tak áno..). Predpokladám, že postup pri servise nepredpisuje obnovenie antireflexu (alebo výmenu sklíčka), tak to dám urobiť (ak to vôbec dám.......) niekedy nabudúce.

    Celková cena: 350,-EUR (brutto).

    Krásne Longinesky (neviem z ktorého roku) ešte s origin kalibrom Longines L989.2 vyzerajú po servise úplne dokonale čisto. Pred servisom mal strojček jemne povedané "nepravidelný chod". Niekedy nazbieral +5min. za hodinu (!!), inodedy zas bol v ako-takej norme a tých 5 minút nazbieral tak za deň. Keď som ich odniesol do RS tak pri prvom kuknutí na strojček poznamenal pán Nagy, že niekedy dostali poriadný úder (asi pádom), a bolo tam aj niečo zlomené. Teraz sú bezchybné.

    Celková cena: 220,-EUR (brutto).

    Za tieto krásne hodinky a s tým, že pri normálom používaní budú min. ďalších 8-10 roko v poriadku si myslím, že je to dobrý pomer cena/hodnota.....

  • Prej mám na jaře ještě zasadit, ale kdybych nepřišel, tak bych prej sklidil ještě tak max třikrát. A to to s tím krvácením, co mě tam přivedlo vůbec nesouvisí. Tak mě čeká ještě pár dalších vyšetření, minimálně dvě operace, nebo zákroky a pak snad ještě pár kopců vylezu. Ale ten koloběh je hroznej:

    Chirurgie, rtg, krev, sono, urologie, ct, urologie, krev, kolonoskopie, histologie, gastroskopie a teď uvidíme co dál. Třeba na kolonoskopii mi chtěli dát termín na duben, to doktora dostalo a řval, chlap mi tu kolabuje tak okamžitě!!! A najednou to šlo.

    Tak jen pro info, když už jsem to tu nakousl.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • drz sa, chlape- viem, o com hovoris. keby som ja nenaklusal k lekarovi, teda skor, keby ma tam zena nedokopala, tak to teraz pises s holou hlavou, v lepsom pripade.

  • Drž sa! Bude vše O.K.

    (aspoň na pobavenie?: na takéto vyšetrenia moc času nemám, a tak raz keď mi doktor povedal, že mám priniesť vzorku krvi, moču, stolice a spermií, tak som si vyzliekol trenírky a hodil som na stôl: máte tu všetko čo potrebujete ;) )

  • Treba vydržať watchi a bude lepšie, chlap ako ty to musí dať s hráčkou. Držím palce nech to ide čo najlepšie a nech to máš čo najskôr za sebou.