Dnes ma potešilo...

  • Jsou psi klidní, náladový, nerváci, poserové, bojovníci...stejně jako ostatní tvorové. A taky jim může z ničeho nic přeskočit v makovici, stejně jako lidem. Potom se už počítá jaká je to rasa a jaké následky svého řádění může způsobit. Tolik k tomu jezevčíkovi. Stát se prostě může všechno. Když mě nabourá cyklista asi to bude jinak, než náklaďák. Tak dlouho frajer strkal hlavu hodnýmu cvičenýmu lvovi do tlamy, až mu ji jednou ukousl. Třeba ho lechtal vlasama. Výcvikem se dá povaha ovlivnit do určité míry.

    Nic proti tvýmu hafanovi. Mluvím obecně a dívám se na 35 let staré jizvy po tlamě hodného a poslušného vlčáka. Veterinář ho musel utratit, přeskočilo mu z vteřiny na vteřinu. Škoda, že to nebyl jezevčík.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Priznávam sa: na túto značku som sa veľmi tešil.

    Longines sa aj v tomto roku ešte viac posnažili. Starý dobrý kaliber L888 (niekdajšia ETA2892-A2 / A31.L01) v tomto roku vytiahli ešte na vyššiu level. Vlások vymenili za kremíkový (Si) a rezervu chodu z doterajších asi 65h vytiahli na 72h. Garanciu dávajú na 5 rokov. Budem zvedavý aj na presnosť. Opýtal som sa aj na možnosť dokúpy zeleného gumeného remienku, ale keď mi predávajúca povedala cenu origoš remienku (mimochodom šírka 21mm ;) ) tak som si musel sadnúť. Aj ona bola úprimná a povedala, že je to naozaj prehnaná. Vo forintoch je to 140 tisíc!!! čož je zhruba 390,-EUR: ZA KUS GUMY a trošku plechu!!! No samozrejme "druhovýroba" sa pekne rozkvitá, tak uvidíme...

    Farebné kombinácie tieto HydroConquestky majú pekné, ale mňa dostala táto kombinácia (pre niekoho možno aj nevýrazná, no v skutočnosti veľmi pekná a zaujímavá). Fotky sa mi moc nevydarili, robil som to tak na rýchlo.

    Len tak pre zaujímavosť: minulý piatok som bral rodičov na sestrinu svadbu do Budapesti a čo jej vidím na zápästí: tieto Hydro Conquest-ky v čiernej farebnej kombinácii vo veľkosti 41mm (sú možno o trošku elegantnejšie ako zelené). Bol som prekvapený ako dobre a elegantne vyzerajú aj na zápästí ženy.

  • Aj ja som o nich uvažoval, ale cifer nie je úplne môj štýl a boli aj cenovo pomerne sebavedomé :) Ale za tú cenu je to dobrá kúpa, keďže sú to pekné a kvalitné luxusné hodinky, ku ktorým si môžeš dať suché martiny, nemiešať iba pretrepať a kočky sa len tak pohrnú ;)

  • ".....ku ktorým si môžeš dať suché martiny, nemiešať iba pretrepať a kočky sa len tak pohrnú....."

    Vďaka, pekná myšlienka :thumbup: Prvú časť vyskúšame (nemiešať, pretrepať!), ale s tou druhou to bude ťažšie. Len si na to pomyslím a žena mi to zbadá v očiach ;)

  • Úroda bude hojná, len by už mohla zrít 👍 Sliny mi tečú 🤤🤣

    No po konzumácii takého niečo budú isto tiecť aj slzy. U mňa by som sa bál, aby mi aj do gatí niečo neutieklo po takej náloži pikantného. :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • No po konzumácii takého niečo budú isto tiecť aj slzy. U mňa by som sa bál, aby mi aj do gatí niečo neutieklo po takej náloži pikantného. :D

    Keby len slzy ale aj sople 🤣 Lepší jak kvapky do nosa, vysmrkáš aj to o čem nevíš 🤣

  • Štípe 2x ako sa hovorí :D

    Nekedy áno to je pravda.... Ked vynecháš semenka, tak sa z väčšiny času stane, že štípe ráz 😉

  • takhle čerstvě utržený jsou nejlepší, člověk cítí tu vůni a čerstvost, sám ale nevyhledávám ty ultra pálivý. Hodně mi chutnaj takový ty malý svíčky. Hezky ji nasolím, ona trochu pustí tu svou šťávu a to je pak dobrota. Tyhle ultra páliví to už je jen jak v tý písničce: Oheň...Oheň.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • takhle čerstvě utržený jsou nejlepší, člověk cítí tu vůni a čerstvost, sám ale nevyhledávám ty ultra pálivý. Hodně mi chutnaj takový ty malý svíčky. Hezky ji nasolím, ona trochu pustí tu svou šťávu a to je pak dobrota. Tyhle ultra páliví to už je jen jak v tý písničce: Oheň...Oheň.

    Presne Watchi, já už téš nemusím ty mordy pálive... Aj ked tá Big Black mama patrí k tým štiplavejším tá mi chutí furt...