• Tfujtajbl.

    Ja som starý antivaxer.

    Športujem, sprchujem sa v studenej vode, hltám déčko a imunitu mám dobrú - žiadny biznis by som si do žily nedal pichnúť.

    Navyše mám zásobu Ivermectínu a ešte jedného lieku na Kovid.

    A čudujem sa mladým chlapcom, ktorí majú polovicu z tých rokov čo ja, že sa na to nechajú nahovoriť.

    Ale je to každého osobná vec.

    Len sa bojím toho, že nám - neočkovaným ozaj pripnú dávidovu hviezdu a nepostia ani von z domu...

  • ale proti tetanu a detskym chorobam si ockovany, vsak?

    To áno.

    Lenže vakcína je oslabený vírus, ktorý sa dodáva do tela za účelom vytvorenia protilátok.

    Nie je to experimentálna genetická manipulácia, ktorá sa prevádza bez znalosti zdravotného stavu očkovaného - hlava - nehlava.

    Ale ešte raz - nechcem vyvolávať flame a ako píšem aj vyššie - je to každého osobná vec.

  • Takehoto hrdinu mame v praci, nasledne prekonal tazky priebeh a hla - zrazu sa retorika aj zmyslanie posunulo.

    To je možné.

    Ja dopady tejto biologickej zbrane nezľahčujem.

    Zabúdaš ale na jednu vec - mnohí "hrdinovia", ktorí sa "zaočkovať" dali by aj rétoriku zmenili, len nejak - tak už sa to nedá...

    Proste "náhodou" dostanú infarkt a pod.

    Samozrejme - súvislosť s očkovaním je hoax - teda aspoň zatiaľ.

    Ale ešte raz - je to každého osobná vec.

    Chceš sa dať "zaočkovať" ? - ok, budeš chránený - ale načo potom nútiť ostatných ?

  • takze vakcina proti COVID-u imunitu znizuje? kazde ockovanie ma za ucel posilnit imunitu, t.j. vyprodukovat a zvysit pocetnost obrannych latok v tele.

    dalsia vec ja ta, ze toto nie je novovytvorena vakcina.

  • Ja som napr. rád, že nemusíme cestovať, zrazu si aj vo firmách, špeciálne v korporátoch, uvedomili, že sa veci dajú riešiť spôsobom, ktoré si predtým ani len predstaviť nedokázali. Minulý týždeň som bol vo opäť firme, po jeden a pol roku… Myslenie “out of the box” dokážu aplikovať iba v krízových situáciách, inak o tom iba meetingujeme…

    Tempus Fugit

  • To áno.

    Lenže vakcína je oslabený vírus, ktorý sa dodáva do tela za účelom vytvorenia protilátok.

    Nie je to experimentálna genetická manipulácia, ktorá sa prevádza bez znalosti zdravotného stavu očkovaného - hlava - nehlava.

    Ale ešte raz - nechcem vyvolávať flame a ako píšem aj vyššie - je to každého osobná vec.

    Darmo to tu prezentuješ, lebo sú tu jedinci, ktorí budú argumentovať neadekvatnymi nezmyslami a kľudne si nechajú v pichnúť hocaku sracku, len aby ich pustili na fotbal či do krčmy!

  • Zajtra idem na pohreb svokrovi, zomrel po očkovaní na srdcové komplikácie a potom infarkt. Dovtedy mu nič nebolo, po očkovaní sa mu zhoršil stav a musel ísť do nemocnice. Keď ho pustili domov, v noci zomrel. Mal 70 rokov. Svokra sa nechcela dať očkovať. Len informácia k téme predtým, nič tým nechcem naznačovať.

  • To sú smutné príbehy Homer a je mi to naozaj ľúto. Toto sa dotýka všetkých nás. Mám kamaráta, ktorý bol na tom veľmi zle s kovidom. Nakoniec mu pomohol Groprinosin a to tak, že veľmi - v podstate ho z toho dostal. A tak som si urobil zásobu. Tabletky a pre decká sirupy. Cez net - z Poľska. U nich bez receptu, u nás nedostupné. Pointa ? Prečo nedovoliť ľuďom liečiť sa ? Ak má napr. Ivermectín vedľajšie účinky také, že dokáže pomôcť pri kovide - prečo ho démonizovať a zakazovať ? Druhá vec - všetci sa oháňajú plnými nemocnicami. Ale ako to bolo ? Zlyhanie primárnej starostlivosti. Máš kovid ? Čuč doma a čakaj až ti bude horšie a potom volaj sanitku. Iba otázka času, kedy sa naplnia nemocnice. No a 67klokker má tiež pravdu. Pýtam sa zaočkovaných, prečo sa dali očkovať a motivácie ? Chcem ísť k moru, nebaví ma stále sa testovať, zamestnávateľ to (potichu) žiada... No a posledná vec: jednotný pohľad lekárskej vedy na tému "vakcín" neexistuje. Resp. pretláča sa a zviditeľňuje iba ten, čo je v súlade so zámermi bigfarmy, no a oponenti sa umlčujú, zosmiešnujú a ostatní radšej čušia. Takže je v médiách počuť iba jeden - ten "správny" názor.

  • z určitých dôvodov som prestal pozerať televízne noviny a z tých istých dôvodov dávam stopku tomuto vláknu :thumbdown:

    ale no, netreba to brat tak tragicky. kazdy mame svoj nazor a dolezite je, aby bola komunikacia a diskusia.

  • ale no, netreba to brat tak tragicky. kazdy mame svoj nazor a dolezite je, aby bola komunikacia a diskusia.

    ale pravdaže :P ale takýchto žvástov sú plné médiá a toto je fórum prioritne o hodinkách a ciculách :saint: tak načo sem ešte pchať niečo iné :?: :?: :?:

    A stitch in time :D

  • Tiez som chcel napisat nieco podobne ako pepescom. Vsade kde pridem tak sa tam riesi tato p...vina, akoby uz nic ine na svete ani nebolo. Fakt ma to tu tesilo, ze nikde o tom ani zmienka, az do teraz. Uz sa aj bojim doma otvorit chladnicku X/