Dnes ma potešilo...

  • Jsem si do mobilu nainstaloval všechny tyhle informace a zas to smazal. Zjistil jsem, že mi úplně stačí info z hodinek, které nemusím ani nabíjet. To je navigace, trasy, body zájmu, vzdálenost, výška, tlak, signalizace příchozí bouřky, kompas, západ a východ slunce, příliv a odliv, stopky, odečítač, měsíční fáze, den, měsíc, datum a satelitní čas. K tomu to nejodolnější balení, zakryté safírem a 200m Wr. Snad jsem nic nevynechal, ale kdo sleduje mé vlákno, chápe, proč už nenosím mechanické hodinky a místo jejich sbírání jsem se vrhnul na nože. Baví mě stejně a je to levnější. Ne tak moje ostatní výbava až k oblečení. Jen boty jsou za 7.000,- kč a k tomu ponožky, funkční hadry, merino vlna a td a td. Každá zábava holt něco stojí. A mne to děsně baví. Ale když to tak odhadem spočítám, vyjde mi cca 4.000,- € a to zas není tolik. Za ty zážitky mi to stojí :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Fajnô!

    Vyzerajú tak masívne, že keby ich dával ten fínsky borec do tej skušobnej tlakovej komory (video z Youtube, skúška G-SHOCK som pripájal k Watchesovi) tak tá komora už bude dávno prasknutá a Amfíbie nič... :)

  • Každý řetěz je tak silný, jako jeho nejslabší článek. Tolik k masivním pouzdrům.

    Gratuluju k hodinkám, mám taky ruské období. Ale v nožích.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Každý řetěz je tak silný, jako jeho nejslabší článek. Tolik k masivním pouzdrům.

    Gratuluju k hodinkám, mám taky ruské období. Ale v nožích.

    To znie zaujímavo.Ja mám teraz hodinkové obdobie,ale mám aj zopár ruských nožov.Aké ruské nože máš?

  • Dnes ma potešila správa, že hodinky z Kanady sú už na pošte 😁👏Okolo obeda budú prvé fotečky.Dúfam,že ma nesklamú a budú ešte krajšie,ako na fotkách či videu.

    A prečo si tie Štajny preboha ťahal až z Canady? ;)

  • Ja som mal včera trochu rušný deň a k balíkom som sa dostal až poobede. No a keďže manželka je teraz čiastočne imobilná, musím ju trocha obskakovať, 🙂nemal som čas rozbaliť ten druhý... Prišiel nečakane rýchlo, lebo som objednával v utorok či v stredu ale DHL je rýchla ako Chip & Deil dohromady a tak včera večer už bol v schránke.

    Je zo Slovenska, uhadne niekto aké sú to⏲️? ;)

  • Ja som mal včera trochu rušný deň a k balíkom som sa dostal až poobede. No a keďže manželka je teraz čiastočne imobilná, musím ju trocha obskakovať, 🙂nemal som čas rozbaliť ten druhý... Prišiel nečakane rýchlo, lebo som objednával v utorok či v stredu ale DHL je rýchla ako Chip & Deil dohromady a tak včera večer už bol v schránke.

    Je zo Slovenska, uhadne niekto aké sú to⏲️? ;)

    no tie naše

    A stitch in time :D