• No ujo myslí na všetko 🤪 po infarkte mám nárok na preukaz ZTP a to je kľùč k mnohým dverám 👍

    Ach jaj kamarat, radsej chvilu pockat ako vlastnit takyto klucik...ale v tejto uponahlanej dobe nikdy nevies co ta postretne

  • Ach jaj kamarat, radsej chvilu pockat ako vlastnit takyto klucik...ale v tejto uponahlanej dobe nikdy nevies co ta postretne

    No ver mi, že som si kľúčik nepýtal, prišiel sám 😰

    A stitch in time :D

  • ešte neviem, či som toto dal do správneho vlákna, alebo som mal ísť o riadok nižšie ale od 1.3. 2021 je zo mňa pracujúci dôchodca .

    V podstate sa nič nemení, aspon som nič nepostrehol. Jediné, čo som začal používať je " dajte dôchodcovi pokoj " a niekedy

    to zaberie :D . Prosím, zdržte sa uštipačných poznámok :P - vieme, koho tým myslím X(

    Tak teda , vitaj v klube, Pepe. Je to dobrý pocit, že už nie som osamelý vlk v tejto mase juniorov. Do tých obchodov ťa pustia, kedy chceš, bol som x-krát a nikde ma nevyhodili...Na ten zéťépák mám nárok už asi tridsať rokov a dodnes ho nemám. A to iba preto, lebo som sa bol lenivý dať odfotiť. Tak nech sa ti stále dobre darí a hlavne, nech ťa nezradí zdravie.... ;) :thumbup:

  • Tak teda , vitaj v klube, Pepe. Je to dobrý pocit, že

    preto som sa ponáhľal, aby si nebol sám medzi týmito zajacmi 🐰 S omladinou pracujem rád, milujem ich dravosť 🦁 , pružnosť 🐆 a iné, čo ja už nikdy mať nebudem 🧙‍♂️

    A stitch in time :D

  • Konečne odoslané daňové priznanie a zaplatená daň...jedna veľká tragédia tá naša “elektronizovaná” štátna správa

    Nečudujem sa, že ťa to potešilo... ;)

  • Boky vankúšikov sú celkom tvrdé a ten stred taký primeraný.Hodinky je možné zatiahnuť,držia na nich pevne.Nemal som predtým inú skrinku na hodinky, nemám to s čím porovnať....

  • ja mám skrinku z LIDL a vankúšiky skončili v koši. Boli tvrdé a asi preto, že mám ruku len max 175 mm, nevedel som na nich zapnúť ani jeden ťah .

    Ale inak skrinka fajn :thumbup:

    A stitch in time :D

  • Mňa dnes potešila nová skrinka na hodinky.

    Pekná. Na mňa je desať hodiniek kapku priveľa. Mal som štvoro, jedny mi moja žena zabavila, tak mám trojo a ona tiež. Zatiaľ stačí...:D Nech ti to dlho vydrží a dobre slúži svojmu účelu. ;)

  • Pekná. Na mňa je desať hodiniek kapku priveľa. Mal som štvoro, jedny mi moja žena zabavila, tak mám trojo a ona tiež. Zatiaľ stačí...:D Nech ti to dlho vydrží a dobre slúži svojmu účelu. ;)

    No veď ani ja ich nemám ešte desať,ale niečo je na ceste a zopár ďalších sa mi páči...Ak to financie dovolia....