• A ... oné...na čo to vlastne slúži? Keď sa s tým dakde zachytíš, odtrhne ti to ruku.... :]

  • A ... oné...na čo to vlastne slúži?

    ty také nemáš? Na druhú stranu dáš vygravírovať meno, adresu a t.č. majiteľa. Keď sa stratíš, tak mu zavolajú :ghee::mrgreen:

    A stitch in time :D

  • A ... oné...na čo to vlastne slúži? Keď sa s tým dakde zachytíš, odtrhne ti to ruku.... :]

    Na to jsi přišel sám, nebo jen cituješ někoho, kdo v životě neviděl náramek a nebo dokonce neznáš pravidlo, že každý řetěz je tak silný, jak jeho nejslabší článek? To Ti spíš to něco utrhne ruku kvůli hodinkám.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • ty také nemáš? Na druhú stranu dáš vygravírovať meno, adresu a t.č. majiteľa. Keď sa stratíš, tak mu zavolajú :ghee::mrgreen:

    Ako sa môžem stratiť doma??? :]

  • Zdar, chalani! Tak a som doma...:):):) Keď asi o pol jedenástej aj šiesty test skončil negatívne, prestalo to pani primárku baviť a o jedenástej presne mi dala befel opustiť nemocnicu s tým, že oni zdravých živiť nebudú. :ghee: Zajtra si mám prísť po záverečnú správu a čaká ma ešte akurát Holter na my heart. Ale aspoň ma dobre preklepli...:super: Tak som teda zasa tu. :super: To som teda naozaj nečakal...už iba vyliezť na ten blbý Matterhorn...:] Ozaj a sprevádzali ma tieto hodinky...

  • no sláva :super: a please, čo je "Holter na my heart" :?:

    Holter. To je dvadsaťštyri hodinový monitoring srdcového rytmu. Dajú ti na krk dačo ako menší mobil. Z toho trčia tri či štyri cucky, čo ti pricucnú na prsia. Noa po danej dobe ťa odpoja a z čípu vytiahnu všetko, ako sa tvoj heart choval. Ak nájdu, že neslušne, budeš papať celý rôčik liečky...:]

    je to super :D

    Poviem pravdu, čakal som , že to bude dosť zlé, ale toto ma riadne ovalilo. A doma som vystrašil moju ženu. Bola v zadnej časti domu a vôbec nevedela, že som sa vrátil. No a ja som halabušil v prednej izbe. Bola sranda, vrútila sa ku mne do izby so stanovým kolíkom v ruke...:malin1: