10 nejvyhledávanějších hodinek na Chrono24

  • 10 nejvyhledávanějších hodinek na Chrono24

    Prieskum záujmu sa zameral na počet zobrazení jednotlivých modelov od januára 2016 do júna 2016 v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku, s ohľadom na modelový rad nie priamo na referenčné číslo. Čo sa značiek týka, je to trocha stereotyp, ktorý ale neprekvapí. Skoro 24% vyhľadávania mieri na značku Rolex.


    10. Rolex Yacht-Master


    9. Rolex Lady-Datejust


    8. Rolex Day-Date


    7. Omega Seamaster


    6. Rolex Submariner (No Date)


    5. Omega Speedmaster Professional Moonwatch


    4. Rolex Datejust


    3. Rolex GMT-Master II


    2. Rolex Submariner Date


    1. Rolex Cosmograph Daytona


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Medzi širokou verejnosťou môže Rolexu v popularite konkurovať iba Casio.

    Ale napríklad na watchuseek má Omega vlákno 4 krát toľko prispevkov ako Rolex vlákno, medzi odbornou verejnosťou je zrejme Omega No. 1.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Presne naopak, veď Rolex hodinky sa kupujú hlavne kvoli tomu, aby sa "riešili", akurát oni na to majú vlastné Rolex fórum, nebudú predsa písať na fórum, kde sú ľudia s japonskými hodinkami, alebo dokonca s TAGmi.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • A ževraj ja som ten, ktorý nechápe "vtipom". Ale úprimne... koľko ľudí si kúpi Rolex hodinky a nedúfa, že si to všetci všimnú a budú to riešiť. Ja na tom osobne nič zlé nevidím.
    Ale aspoň pekne vidno, ako sú majitelia Rolexu háklivý na tieto veci, čo samozrejme nekrizitujem, od toho tu nie som :)

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Ja som to pochopil, ale odpoveď je stále rovnaká :P
    Kupovať si hodinky s tým, že si to niekto všimne a bude to riešiť je naivná. Neviem o nikom kto by si všimol, že mám na ruke Rolex a dokonca že by to riešil. To je taká naša osobná úchylka. Keď som lekárovi, ktorý ma bude operovať pochválil jeho UN Marine, tak sa potešil a hneď aj skonštatoval, že som prvý človek, ktorý si ich všimol.

  • Záleží podľa toho v akej spoločnosti. To, že hodinky nikto nekomentuje tiež nemusí znamenať, že si ich nikto nevšimol. Keby si si prešiel tieto témy (čo by bola veľká strata času), zistíš, že to čo píšem bohužiaľ žvásty nie sú. Určite, že sú ludia, ktorí si kupujú Rolex kvôli hodinárskym kvalitám, (verím, že aj Ty aj lordsoft medzi nich patríte), ale priemerný Rolex majiteľ si Rolex hodinky kupuje predovšetkým kvoli prestíži.
    http://forums.watchuseek.com/f20/not-knocki…ut-3253170.html
    http://forums.watchuseek.com/f2/will-omega-…ex-3271714.html

    Jeden reprezentatívny príspevok:

    Quote

    Its funny to hear all the banter about watch A vs Rolex.....let me put it this way.....when you're out having dinner with friends and someone sees your watch, if you're wearing a Rolex you get a certain reaction. Its not just a watch at that point its a symbol of opulence.

    So I'll break it down like this......Work harder and save your money for the best....ROLEX

    majitelia Rolexu háklivý

    ospravedňujem sa za chybu

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • O dôvodoch nákupu Rolexiek u väčšiny si nerobím ilúzie a plne s tebou súhlasím.

    O hodinkovej gramotnosti slovákov si ale myslím svoje a mohol by si mať na ruke aj pražský orloj a priemernému svk občanovi by to nič nehovorilo.

  • poznám ľudí čo majú ROLEX alebo HUBLOT, a nosia ich ako drahý náramok na ruke - vyberú z krabice, dajú na ruku a vôbec sa nezaoberajú takou maličkosťou, ako je nastavenie času

    A stitch in time :D

  • V tom prípade neviem, prečo si to teda označil za žvásty, ale OK, nemusíme sa k tomu vracať.

    V mojom prípade sa veľa ľudí pýta na hodinky v škole. Dokonca na štátniciach sa ma predseda komisie pýtal na Omegy a rozprával ako mu dali na univerzite v USA Speedmaster za 20 ročné pôsobenie, keď sa vracal na Slovensko.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Nie, obávam sa, že ani to neboli žvásty. Bolo to myslené zo srandy, ale zakladá sa to na pravde.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches