automaty do 200€

  • Ahojte, už som tu raz hľadal hodinky a po diskusii som si kúpil jacques lemans london s ktorými som celkom spokojný.
    Teraz by som chcel na výmenu nejaké automaty do 200€.

    Veľkosť najlepšie do cca 40 mm, mam zápästie asi 17-18cm.
    Hľadám svetlé hodinky, na bežné nosenie.
    Páčia sa mi čitateľné ciferníky.
    Nepáči sa mi, keď majú hodinky hrubú lunetu, ako majú napr mnohé Seiko Divers
    Mám rád, keď je aspoň zopár číslic (najlepšie arabských) viditeľných, nie len samotne indexy.
    Remienok najlepšie kovový.
    Chcel by som na nich nejaký zaujímavý prvok, napr. priehľadný chrbát, power indicator alebo open heart.

    Celkom sa mi páčia Orient-y napr:
    Orient Golden Eye Open Heart cdb05001w ale tusim su vypredane? tie sa mi pacia najviac, ale neviem ich zohnat, pripadne DB05001T v hnedom prevedeni by som mozno zvazil
    Orient_FDB08005W - tiez su sympaticke ale s tym kozenym naramkom mi to nejak nesedi, predosle sa mi pacia viac

    Aeromatic A1359 Military Watch a1359 - nepoznam moc značku ale nevypadaju zle

    Kľudne navrhnite aj iné značky. Ďakujem vopred

  • Vdaka za rady aj za upozornenie na tie ajromatiky, nejak som ich prehliadol v blackliste.

    Tie Junkers vypadaju fajn, ale uz je to vacsi priplatok. Orient Star uz ani nehovorim, aj ked su krasne 8o Monarchy nie su zle, ale asi skor zoberiem golden eye, paci sa mi ten otvor na nahlad do vnutra.

    Hej mal som vybrate tie biele Orient cdb05001w, lenze sa nedaju nikde zohnat :( este ich skusim pohladat ale vypada to biedne.