Raymond Weil Freelancer Diver

    • Official Post

    U mňa boduje veria na gume/koži ? Neviem identifikovať. Ten prvý wristshoot je parádny. Keramická luneta ma svoje čaro to vidí zrejme každý. Také veci ako ochrana korunky ktoré spomínate mne nechýbajú lebo by som ich do vody nezobral :D

  • 300m do vody nie? Nebodaj by si sa bál a potreboval viacej :) ja som sa celé poobedie dnes kúpal so 100m a som v pohode, verím že aj hodinky :)
    Na ťahu su parádne,pacia sa mi, aj keď doteraz som nepochopil význam tohto druhu datumovky. Deň vpred a deň vzad, načo je to dobré?
    Celkový dojem ale uplne v pohode

    • Official Post

    Neviem je to taký blbý pocit ktorého som sa zatiaľ nezbavil :)

    • Podle Iso maj mít divery ochranu korunky. Ručičky jsou až moc titěrný, nechápu, že při jejich velikosti daj trojdatumku, to fakt nedávám, ta se přece hodí k masivnějším ručičkám, které jedno okno zakryjí, jubilee nemám rád - fakt je ten první článek plechovej? Na lunetě snad nic nezkazili. Vzhledem k ceně co za ně budou chtít ani náhodou. Oris je pro mne lepší volba a víc modelů na výběr. I tak jsem kolegovi dal palec, ne že se mi líběj, ale za práci a čas.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Podľa mňa nič moc, u konkurencie je kopa zaujímavejších diverov. Na môj vkus dlhé a úzke nožičky, navyše to vyzerá byť všetko leštené, chýbajúca ochrana korunky a ten prvý diel ťahu ako od Seika za 250 tomu dáva korunu.

  • To ja musím povedať, že mne sa páčia veľmi, hlavne s tým gumeným remeňom. Aj som nad nimi uvažoval, ale radšej som si objednal tie Tag Heuer Aquaracer, keďže cena u týchto RW nebola priaznivá a vadia mi aj 22 mm nožičky

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

    • Official Post

    :)

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.