Tag Heuer WAY211A.FT6068

  • Čo hovoríte ne tieto Heuer Aquaracer? Mám rozpočtový prebytok, tak ma napadlo, že by som si po roku mohol kúpiť nejaké pekné hodinky. Nové keramické AR sa mi už dlhšiu dobu páčia, teraz sú navyše s novým gumeným remeňom. V podstate som sa zmieril aj so značkou. Už minulý rok som plánoval kúpiť ničo, s čím by som aj reálne chodil do vody, síce za menej peňazí, ale keďže teraz tieto AR zlacneli, sú podla mňa v cene, ktorú je TH hodné.
    Negatíva sú tradične ETA 2824, ale v danej cene je to priateľné a je to rovnaký štýl ako SMPc, ktoré mám, ale s tými do vody nepôjdem, takže asi "potrebujem" dvoje podobné a trochu to diferencujem aj tým remeňom.
    Čo na to teda hovoríte? Zobrať ich, ale radšej niečo iné, alebo nebrať nič?
    http://www.tagheuer.com/int-en/luxury-…rubber-bracelet

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Pokiaľ si spomínam, niekto sa tu nelichotivo vyjadroval na tému kvality tesnení Tagov, takže to je tiež bod ktorý by som zvážil, ak by som ich chcel aktívne využívať vo vode....

    Tempus Fugit

  • Kvalita je jeden z bodov, ktorý som zvažoval, hlavne sa to týka tesnení a s tým súvisiacim zahmlivaním ciferníka a tiež problémov s korunkou na Aquaracer 500m. Oba tieto problémy sú reálne, na WUS a calibre11 sú témy o zlej tesnosti aj nekvalitnej korunke, pýtal som ale aj na tento konkrétny model a majitelia tieto konkrétne hodinky používajú bez problémov. Isté riziko tam môže byť, ale uvážil som, že tomu verím natoľko, že ich považujem za spoľahlivé.

    Po sezóne by som ich zobral na tlakovú skúšku a poprípade by som nechal vyminť tesnenie.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches