• Pekné kombo. Odkiaľ si nakoniec objednával? Prišlo ti to teda dosť rýchlo.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Nevím či sa tu môže robiť reklama, objednával som to z Čiech..sú o niečo menšie ako stajny, s tým sa musím ešte vysporiadať :)..


    Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk

  • Ako dám dole ten pôvodný ťah? Mám nový nato remeň a nejako mi to nejde..stajny majú sroby, tam to bolo raz dva..tuto už pól hod maturujem


    Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk

  • Myslím, že môže ale keby nie, mohol by si mi to napísať do SS? tiež nad tým trochu uvažujem.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • 265€ je na európu asi celkom prijateľná cena. Trochu nad nimi romýšlam aj ja, aby som mal niečo, s čím by som reálne išiel do vody.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Ja som ich kupil za zrejme akciovú cenu - 227€ aj s kuriérom..ťah budem urcite striedat s nato, ale az ked ma tato kombinácia omrzí ;)...


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

  • Gratulujem! Ja som z nich dal tah dole hned ako prisli. Prisiel mi lacny, plechovy a celkovo som nemal z neho dobry pocit, ale mozno to s nim raz skusim

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Ďakujem! Rovnaký pocit som z neho mal aj ja..ale tým nechcem povedať že je zlý, len ak ho porovnám s ťahom čo bol k štajnom, tak tam je citeľný rozdiel


    Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk

  • Suhlasim, mal som davnejsie vintage red od steinu..

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • no ťah dole to je problém kvôli tým ich divným kolíkom, ja keď som kúpil svoje, som tie kolíky po hodinách trápenia nakoniec rozcvikol kombinačkami, mne ale prišli na gume, tak to bolo jednoduchšie ako keby som mal kov. Vidím ale že si šikovný a podarilo sa :) Ťah originál od seiko nie je zrovna najkvalitnejší, ale nosí sa docela pohodlne. Keby si chcel niečo lepšie, existujú ťahy od strapcode, ja mám objednaný super jubilee, stál ma síce 64€ ale mala by to byť iná kvalita a tieto hodinky si to zaslúžia :D

  • mám ich rád, sú jednoducho skvelé

  • Presnosť tých mojich, snáď to sem môžem dať

  • Seiko SKX009J Vs SKX009K

    Keď dvaja robia to isté, nie je to vždy to isté

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.