Biatec Watches - hodinky "Made in Slovakia"

    • Official Post

    Osobne si myslím že im padne sánka :D ale aj tak si to nebudú chcieť priznať :)

  • Je silne pozitivne, ze sa chlapi na toto dali nech uz vo vysledku zrazka s realitou bude akakolvek.
    Krcmove reci jednoducho IGNORE.
    Tesim sa na BIATEC hodinky, a pokial budu v mojich financnych mantineloch, v pomyselnom wish list-e su na hornych prieckach.

  • Je silne pozitivne, ze sa chlapi na toto dali nech uz vo vysledku zrazka s realitou bude akakolvek.
    Krcmove reci jednoducho IGNORE.
    Tesim sa na BIATEC hodinky, a pokial budu v mojich financnych mantineloch, v pomyselnom wish list-e su na hornych prieckach.

    Veď toto, veď toto "finančné mantinely" ;) :love:

  • Ja do prasiatka slovenske hodinky hadzem odkedy Peto prvy krat spomenul ze nieco taketo chysta :)


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

  • Prasiatko bolo, čo prasiatko, prasnica... ale vždy príde niečo čo núti tu svinu schudnúť! A potom sa na seba škaredo obaja pozeráme.

  • Ja do prasiatka slovenske hodinky hadzem odkedy Peto prvy krat spomenul ze nieco taketo chysta :)


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

    potom radsej zacni prihadzovat dvakrat lebo tento rok neprichadza na trh len jedna slovenska hodinarska znacka :P ale nic som nepovedal :saint:

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Prasiatko bolo, čo prasiatko, prasnica... ale vždy príde niečo čo núti tu svinu schudnúť! A potom sa na seba škaredo obaja pozeráme.


    potom radsej zacni prihadzovat dvakrat lebo tento rok neprichadza na trh len jedna slovenska hodinarska znacka :P ale nic som nepovedal :saint:


    O tej je rozhovor vo Watch It

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Tupci co nic nevedia ale potrebuju si rypnut sa na chronomagu akurat tak strapnuju. Hlasy skusenych rozumnych clenov som tam zatial zaregistroval len v minimalnom pocte...

    Peter, velky respekt za odvahu ist do takehoto narocneho, no krasneho a jedinecneho projektu. Nepochybujem ze maximalne zurocis vsetko cim si si posledne roky v hodinkovom svete presiel.

    Dufam ze sa uvidime aspon na Hodinkach a klenotoch na jesen v Inchebe... hoci dobre viem ze aj to je pomerne nakladna zalezitost s neistym vysledkom ... no mal by si tam vsetku nasu podporu ako naposledy pred rokmi :)

    Drzim palce, som zvedavy na odhalenie :)

    • Official Post

    Díky @Ivanhoe34. Hej to bolo super v tej Inchebe;)

    Akurát si myslím, že tento rok ju nestihnem zorganizovať. Ale ak bude mať Biatec dobré ohlasy, tak budúci rok a tie ďalšie tam budem určite, však predsa Made in Slovakia hodinky by tam mali byť:) Je potrebné to zarezervovať skôr, aj kvôli vyhodnejším cenám.

  • Pamatna fotka toto, velmo potešila, mám na ruke Damaska, ale koho boli to uz netuším ;)
    Inak taký malý MiniBiatec zraz sa dá urobiť aj vo Zvolene, myslím že by sme si dokázali nájsť čas viacerí. ;) ak by Peto súhlasil. :)
    Sledujem debatu aj vedľa, ale nerobím si z toho ťažkú hlavu, nikto by si nemal, sme slahnuti bundusom všetci, niekto viac, niekto menej, komentujeme, píšeme svoje pocity, je to tak fajn. Niekomu sa páči, niekomu nie. :)
    ...ale niekto je iba slahnuty.

    • Official Post

    Chalani, poznáte stránku awwards.com? Ide o stránku ktorá združuje tie najlepšie dizajny webstránok pod jednou strechou. Má približne dvojmilionú mesačnú návštevnosť. Podarilo sa mi tam nanominovať aj biatecwatch.com/coming-soon. Možno to pomôže. Ak tam pridáte svoj hlas, budem len rád:
    http://www.awwwards.com/sites/biatec-watch-coming-soon

  • To je divný, dal jsem hlas a bylo tam číslo 1. Když jsem stránku opustil a znovu načetl, byla tam 0. Díval jsem se na konkurenci a viděl třeba 4 hlasy, takže tajný hlasování to není. Teď je tam 1 hlas, objevil se mi po odhlášení a přihlášení, doufám, že ten můj.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • zaujímavé, že pod mojím nickom tam už niekto je registrovaný, tiež že Biatec nenájdeme pod Slovanskom, ale Ukrajinou :)
    a to stačí, keď kliknem na srdiečko? (vidím tam 2 hlasy)