Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Bohužel se tu odpovídá jen na něčí dotazy a na ty moje nedojde. Škoda, pár věcí jsem tu vytvořil, někoho tím potěšil, jiného třeba poučil. Tak zatím kolegové pá pá :alcool1:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Bohužel se tu odpovídá jen na něčí dotazy a na ty moje nedojde. Škoda, pár věcí jsem tu vytvořil, někoho tím potěšil, jiného třeba poučil. Tak zatím kolegové pá pá :alcool1:

    Ideš niekde, kde nebude net?

    A stitch in time :D

  • Ideš niekde, kde nebude net?

    Ide to spláchnuť rumom :D

  • ...nieze by mi to extra dvihalo tlak, ale na skratenie cakania na hodinky som si objednal remen a barety od “Jelena”, a uz tyzden ich naskladnuju:nono:..to je banda

  • ...nieze by mi to extra dvihalo tlak, ale na skratenie cakania na hodinky som si objednal remen a barety od “Jelena”, a uz tyzden ich naskladnuju:nono:..to je banda

    asi som debil :mrgreen: kto je "jelena"?

    A stitch in time :D

  • Bohužel se tu odpovídá jen na něčí dotazy a na ty moje nedojde. Škoda, pár věcí jsem tu vytvořil, někoho tím potěšil, jiného třeba poučil. Tak zatím kolegové pá pá :alcool1:

    Kriste, watchi, čo blbneš? :]

  • Už chci zase domu.V pátek ....a taky jsem se rozhodl, že jestli hodinky nebudou už čekat, zruším to a jedu do němec. Což mi taky zvedlo tlak :cursing::thumbdown::thumbdown::thumbdown:, ale víc trpělivosti nemám.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Farookh ...ja si hodinky kupujem vzdy na takim remienku(tahu) , na ktorom ich budem nosit a na ktorom sa mi pacia od zaciatku, takze nahradne prip. alternativne takmer nekupujem. Toto bolo iba z nudy a na skusku, ale pravda je ze prisiel o tyzden neskor, takze obchod stoji za velke kulove:mrgreen:

  • watchesfan tie Midá vyzerajú skvelo, idem študovať a možno sa inšpirujem :)

    madmax - remienky.sk som skúšal opakovane, ani raz to neviedlo k zdárnemu koncu. Stav na eshope absolútne nezodpovedal realite, sľúbené termíny nedodržané, hrôza.

    Za tuhle cenu nemaj konkurenci, hlane diky kremiku

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • watchesfan ...jedine co mi na tych Midach trosilinku vadi je tvar ruciciek, ale nikto nie je dokonaly:)

    Ty jsou dokonaly, daimond břit, neni co resit. Mne vadí jen modra barva a pak to atypicky vetrani lunety, ale nedelaj hodinky poprve tak vedi proc tam je.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ty jsou dokonaly, daimond břit, neni co resit. Mne vadí jen modra barva a pak to atypicky vetrani lunety, ale nedelaj hodinky poprve tak vedi proc tam je.

    Kazdy sme iny, ale celkovo su super, len uz aby si ich mal a prestal sa nervovat:mrgreen:

  • ...dnes som nie tak celkom svojou vinou rozbil auto, takze dalsie nove hodinky idu bokom, jednoducho...uzasny pondelokX(