Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • No konecne vyhodili z gumy ten nevkusny obrovsky napis TAG HEUER.. Takto to vyzera ovela lepsie.

    podla mna super najhnusnejsi kaucuk ma Breitling. tam este aj ten napis v style BRE (polovica I) ... (polovica I)TLING je uplna obsluha kolotoca na jarmoku. Tipujem to na veduceho pri labutiach alebo maly retiazkac.

    misoo ja mam tu ciernu starsiu s trnovou sponou a preklapacku by som ani asi nechcel lebo by si to nevies len tak povolit/dotiahnut.

  • Tento rok nebudu vianoce... ;(;(;(

    Tak to je veľmi smutné :(

  • Pravdu mas Roman... aj ked v tomto pripade to bude skor ako darcek k vytaznemu Februaru. Ale teraz ma to naozaj nakrklo. Na tuto akviziciu som sa odhodlaval cez 2 roky. Mesiac som vyberal toho spravneho grey market dealera a samozrejme ked som konecne objednal tak som sa tesil jak maly chalan... a takto to dopadlo :nono::nono::nono:

  • Dneska mi došli dva remene a zabudnem ich v robote... A to sem sa tešil jak si ich pomenim jak tým hodinkam budú pasovat a tak... Zabudaj zabudaj Petre :faché1:

  • no tak teda ešte mi ho celkom nezdvihlo (tlak), ale obávam sa že ... :/

    a tak chcem poprosiť skúsených obchodníkov s dobrým právnym pozadím :fesse:(po slovensky background), ako predísť situácii, keď zbadáte v inzerátoch niečo tikotavé, čo veeeľmi chcete a je to za dobrú cenu, ale predávajúci trvá na platbe vopred na účet a zaslaní poštou. Totožnosť síce predávajúci uvedie, ale nemáte si ju ako overiť. Keďže nechcete, aby vám ručičky niekto vyfúkol, musíte konať rýchlo a tak s chvejúcim sa "srccom" pošlete juroprašule na účet, však uviedol SK banku a prinajhoršom ho zažalujete, ak by neposlal.

    Ale! :!:Čo ak je to chytrák vychytralý :langue1:a balík akože s hodinkami pošle, ale vy doma pri rozbalení zistíte, že namiesto napr. patekov sú tam len papierové parkovacie hodiny? 8| (Trochu som to vyhrotil, veď kto by si nechal posielať Pateky poštou :-)).

    Ide mi o (tzv. vyšší) princíp: Je nejaký systém, ako na takéhoto falošníka tzv. "vyzrieť"? To mám balík otvoriť rovno na pošte pred pracovníčkou? Ale veď čo ona vie o zásielke a potom, na pošte je vždy taký frmol, že by vás čakajúci ubili baranicami. :hurt1::hurt4: Alebo ísť s nerozbaleným k notárovi, či za veliteľom pobrežnej stráže a otvárať za jeho asistencie? Ako na to idete vy, sveta a práva znalí kolegovia?

    Vopred ďakujem. :flechedamour:

  • Ak ho nepoznas a nema ziadne hodnotenia (aj to nic nezarucuje), tak chod pre ne osobne. Pri drahych hodinkach by som trval aj na spolocnom overeni u AD. Cez net a prevodom na ucet je to vzdy risk. Mierne mensie riziko je platba cez Paypal a platit kreditkou. Ak neuspejes u Paypalu, stale je sanca, ze sa za teba postavi kreditna spolocnost. Tam je vsak podmienka platba za tovar, rozhodne nepouzi "platba kamaratovi". Pozor na "too good to be true" ponuky.. :)

    Posta s tym nic nema, balik dorucia a tym to pre nich konci.

  • Na toto je len jedna rada... Nekupovat. Ak si to uz spravil mozem doporucit len motlitbu. Realita je taka ze teoreticky mas pravne zaruky pri takej kupe... aj ustna dohoda je zmluva a mailova komunikacia urcite. Tazsie je to uz ked pride na vymozitelnost... podvodnik ma peniaze a ty nic len starosti dokazovat ze sa skutok stal.... a aj ked to dokazes hoci aj na sude este to neznamena ze peniaze niekedy uvidis.

  • no tak to amen tma ... blíži sa tlaková výš :aille2:

    každopádne vďaka, Seiko, za rady do života, ... niečo optimistickejšie by niekto nemal? :gene1:

  • ale mal, musis verit v dobro a serioznost a ono to potom pride :malin1: zabudol si na najdolezitejsiu instituciu, kam to ist reklamovat - lamparen.

    SeikoSan to vystihol do bodky :super:
    daj vediet, ako si pochodil.

  • V poslednom čase sa tu objavujú nejaké cudzie provokácie. Najnovšie nám tu ktosi ponúka drogy najhoršieho kalibru. Tak toto mi naozaj dvíha tlak.:evil: