Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • S lenovo mám jedinou osobní zkušenost a špatnou. Vypadávaly klávesy po chvilce používání a ještě zkoušeli problémy se zárukou. Už mi nesmí do baráku.

    Suhlasim tuto s kolegom. Napriek tomu ze som mal relativne vykonny ntb za dobru cenu tak ako vravi watches vyleteli mi dve klavesy hned prveho pol roka.
    Konkretne W a D (mastil som na tom world of tanks tak som asi casto chodil rovno a doprava ! :D ). Teraz som rozmyslal ze si kupim notebook ale na hry uz mam ps4 a na kancelarsku robotu mi staci to lenovo.
    Ak by som si ale na kancelarsku robotu mal kupit nieco tak by to bol Dell zo serie Latitude. Rozne Latitude pouzivame uz roky v robote a mne vyhovuju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Neviem, Lenovo používam roky a klávesa mi ešte nevypadla.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • U mna vo firme sme 5 rokov pouzivali Dell a s notebookmi ako takymi bola max spokojnost. Pred dvoma rokmi sa ale velmi zhorsila zakaznicka podpora tak sme presli na Lenovo a tiez spokojnost. Samozrejme hovorim o profesionalnych modeloch notebookov, nie o tych na domace pouzivanie. Tam bude kvalita asi o poznanie horsia… je to ako s hodinami… you get what you pay for... :mrgreen:

  • Moj tatko mal tri, vsade odisla grafika, v dvoch disk (disk ale neberiem ako chybu, to sa proste stava).

    Notebooky v price range od 700-900e..

    Mam firemne Lenovo Thinkpad X250, a uz bol 3x na reklamacke, naposledy vymenili celu zakladnu dosku..

    Ja mam Yogu 260 a nemozem byt spokojnejsi… ma 2 roky a napriek mojmu neandrtalskemu zaobchadzaniu spolahlivo funguje

  • S tymi "lacnymi" NTB je to podla mna loteria.. Beriem to uz ako spotrebku, kupim najlacnejsi z toho co splna co chcem (15+ full HD matny display, vymenitelny HDD, doplnitelna RAM, dedikovana grafika) a pocitam s tym, ze do 3 rokov kupujem novy. V podstate je to lacnejsie a vykonovo vyhodnejsie ako kupit "drahe delo" a vydrzat s nim 6 rokov a viac. Zatial som bral vzdy Lenovo alebo HP a pri realne nastavenych ocakavaniach spokojnost. Oblubena vada su zlomene panty alebo odidena graficka karta.. :) Business modely maju odolnejsie materialy, ale na bezne domace pouzitie su to pre mna vyhodene peniaze.

  • Ak nutne nepotrebuješ VGA, tak ber niečo s novým i3-8xxx, i5-8xxx, AMD Ryzen. Ssd aspoň 240gb samozrejme, ak sa dá, tak kombinácia s HDD. Viac-menej už aj vyššie modely sú z väčšej časti plastové. My dávame zákazníkom väčšinou HP ProBook 4xx a 6xx, prípadne EliteBook 8xx. Akurát tie nižšie majú len rok záruku (na IČO), tak pozor na to, treba dokúpiť predĺženie záruky.

  • (Quote from Roman-Zilina)

    som sa sekol, stvrtinu (skoro), novy stoji 640€

    To nemyslis vazne ze guma na TH stoji 6 kil.
    To je aj s permanentkou na 10 fajok od pani predavacky?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Heuery (a nielen tie, vlastne všetky drahšie značky) si treba kupovať na tom remeni, na ktorom sa nám páčia, ak nechceme byť pred prípadnou výmenou prekvapení;), prípadne nechceme nosiť hodinky na inom ako originálnom remeni (ťahu)

  • taku predavacku som tam nevidel ktora by zodpovedala tej cene :D

    a jasne, madmax ma pravdu, hodinky som aj kupil na kove na ktory patria, ale pre osviezenie sem tam by som chcel mat aj gumku. nepredpokladal som ze bude stat 50€ ako bezne noname, ale kua, breitling origo gumka stoji 150, omega 250-350... co by som uplne v pohode dal, ale 640?? kde sme? :/

  • Misoo, a je ten remeň ale už v tej cene aj s preklápačkou dúfam! Béčkový kaučuk nestojí veľa, ja som ho kupoval v nejakej akcii priamo vo WDL za tuším 60€ tŕňová spona + 70€ remeň, ale za preklápačku chcú tiež nezmyselný peniaz...

  • taku predavacku som tam nevidel ktora by zodpovedala tej cene :D

    a jasne, madmax ma pravdu, hodinky som aj kupil na kove na ktory patria, ale pre osviezenie sem tam by som chcel mat aj gumku. nepredpokladal som ze bude stat 50€ ako bezne noname, ale kua, breitling origo gumka stoji 150, omega 250-350... co by som uplne v pohode dal, ale 640?? kde sme? :/

    Mozno je multifunkca a preto tak vela stoji. Je potrebne pytat sa na to co to vsetko vie. Mozno to stoji za tie prachy.

    640 EUR :nono:

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133