Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Ja som mal dlhé roky Aviru free a bolo všetko ól rajt. No potom, dakedy pred 5 rokmi, už to neviem presne, sa mi do notebooku dostala cez ikonku pravej Avira falošná a mal som tri dni čo robiť, aby som sa všetkého toho svinstva zbavil. Tak som prešiel na Avast!, bol som s ním spokojný, no od leta sa mi začal chovať čudne. Mal som platenú verziu a on , sviňa, stále chcel, aby som si kúpil to aj ono, hlavne to, čo vôbec nepotrebujem. Aj som tam volal, vraveli, že sa na to kuknú, ale vraj bolo všetko oukej. Tak mi teraz ten povestný pohár trpezlivosti pretiekol a dva mesiace pred skončením platnosti licencie som ho vykopol. Do pondelka bude Kaspersky free a potom sa uvidí, dám to chalanom dole a oni mi v tom urobia ordnung za pol hoďky a basta...:]

  • eset je nejlepší, avira dobrá alternace nodu32, jinak mr.ka za mr.kou, testoval jsem pouzitim virovy databaze a cracků. Teď nepoužívám vubec nic a i tak jsem v poho. Jinak doporucuju free aviru v kombinaci free eset online scanner, kterej jsem jen občas spoustel. Nejhorší avg a avast. Viry pustily a cracky chytly. Jestli jedete v oknech, nic vam nepomůže proti chytře zmanipulovanymu prikazovymu radku.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ja si ešte občas pustím ADW cleaner, bol mi odporučený. No a už zafungoval. Asi 3 x. Raz za týždeň, v nedeľu o pol šiestej večer sa prebehne....:malin1:

  • Keď už tu rozumy rozdavávate, tak tiež dačo pridám. Zaheslujte si admin účty a používajte účet s user právami. A zálohuje si dáta na externé médium (dvd, HDD, flash, cloud,...) fotky pretriediť a 50-100 najlepších raz za rok dajte vytlačiť vo fotolabe a šup do albumu. Zasa prišiel človek, že HDD kaput, na disku všetky fotky rodiny a detí, nikde inde nie sú.

  • Ja používam dva HDD ktoré sa zrkadlia. Takže to čo je na prvom je hneď aj na druhom...plus cloud a samozrejme externý HDD .. šanca že odídu naraz oba HDD nie je veľká :)

    A čo sa týka antiviru tak mam iba malwarebytes

  • Žena roztrhla pneu, na diaľnici šla na prázdnej (podľa mňa). Na zimných nemá senzory. Na tých nových autách s elektrickým servom človek fakt nemá cit. Na starom aute by to zistila skôr než by roztrhla gumu ...

  • bol tu za mnou primar na vizite. “toto je nas nadstandardny pacient, jo ked Ty takto koleno zohnes mozes ist domov!” “p. primar, nieco mi tam vrzga!” ked prides na ambulanciu na kontrolu, vyberieme stehy a dohodneme plastiku vaziva! teraz som kost zabrusil, odstranil ulomky a cast poskodeneho menisku, ale plastika vyzaduje inu pripravu saly!” asi tak!

  • bol tu za mnou primar na vizite. “toto je nas nadstandardny pacient, jo ked Ty takto koleno zohnes mozes ist domov!” “p. primar, nieco mi tam vrzga!” ked prides na ambulanciu na kontrolu, vyberieme stehy a dohodneme plastiku vaziva! teraz som kost zabrusil, odstranil ulomky a cast poskodeneho menisku, ale plastika vyzaduje inu pripravu saly!” asi tak!

    Co sa ti stalo???

  • viem ja? isiel som do prace, vsetko ok, idem z prace a krivam ...

    Treba zmeniť robotu, pouedau bych...:langue: Hlavne sa friško daj dokopy...:]