Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Mišo nepríjemné.

    Zo mňa v škôlke urobili po tom ako som im odovzdal ústrižky šekov, ktoré stratili a dodatočne fotokópie mojich ústrižkov (pán boh zaplať, že som im nedal originály), ktoré tiež včera z večera do rána stratili neplatiča a povyhrážali sa mi, že nevezmú deti do škôlky a že moje jednanie je čudné a podozrivé, keďže neviem preukázať, že som zaplatil. Na môj dotaz, že prečo si to neskontrolujú podľa VS na účte mi bolo povedané, že oni tam nie sú od toho aby kontrolovali platby, ale od vzdelávania. Viac už nebolo treba a bol čurbes :)

  • no pekne, ja neznasam chodit na postu, takze bud ustrizky nebudu a bude to platene online, alebo bude mat zena o starost navyse :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • ja sa pamatam, ze s tymi ustrizkami som chodil 20 rokov dozadu do skolskej jedalne kazdy mesiac, na zaklade toho mi vydavali stravu.. mali sme strasnu srandu zo spoluziakov, co im tie lilstocky nejaky dobroprajni "spolubojovnici" schovali/zahodili/znicili :mrgreen:

    ..niekedy je dobre vratit sa do detskych cias, mozno to nakoniec take hrozne nebude - ale jednoznacne to bude na poste riesit zena :hehe:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Nie je to nič strašné, tento problém je skôr o luďoch. Keby dotyčná pani počúvla moje odporúčanie a preverila si to u ekonómky, mohol byť kľud. Takto sa dal zbytočne voľný priebeh emóciám a už to s ňou bude riešiť riaditeľka škôlky. Nechápem načo jej to bolo dobré, holt niektorý z nás sú proste príliš ješitný a dôležitý.

  • buduci rok budeme vyberat skolku, ono to bude skor o tom ci vobec nejaku najdeme ako o vyberani si, no dufam ze to nebude taky stredovek.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • :pan3: Pivnica vylomená, dva zámky vytrhnuté, vchodové dvere vylomený, tri zámky na kostrách nepomohli... dva bajky v pííííˇi... a to mal ten môj tri týždne. A malý prišiel aj o cyklosedačku. Parchanti. No trest smrti!

  • V posledných dvoch mesiacoch je to v ZA a ako po búrke, týždenne tak 20-30 bikov čo som počul. A vlastne stačí si pozrieť nejaké bike fóra a kradnutých tam pribúda strašne veľa. Aj fízli dnes hovorili, že sú to proste bicyklové mafie. U susedov pred mesiacom z 5.poschodia z balkóna bike v hodnote 2.000€. Ako? vraj sa zlanili zo strechy... to už e čo toto more. Strieľal by som, doslovne.

  • Som ešte pátral a kamarát mestský mi povedal, že v minulosti chytili chalanu u ktorého v pivniciach našli cca 20 kradnutých bajkov a aj motorku. Vraj dostal jeden rok pôvodne ale ked sa odvolal - vraj pre nedostatok dôkazov, doslat len podmienku. Takto to proste funguje. A keby som nevedel ešte viac nakoľko manželka je JUDr. ... no proste, ZLE!

    • Official Post

    Aj mne sa to stalo ale bolo to dosť dávno. Bicykel zmizol z pivnice. Boli tam dva, zmizol len ten lepší.. Asi bol zlodej sám:) Najviac zamrzí tá neprávosť (niekto poctivo zarába a druhý mu to len tak vezme) a potom ho ešte naserú tie úrady, ktoré buď nič neurobia alebo aj keď hej, tak to skončí ako napísal mapo, že nájdu chalanovi 20 bicyklov v pivnici a dajú mu podmienku pre "nedostatok dôkazov".. Však to je výsmech slušných ľudí. Aj to je jeden z dôvodov prečo nerobím právo, aj keď som ho vyštudoval..

  • Ďakujem chalani za podporu. Najviac ma to mrzí kvôli synovi, strašne sa tešil keď sme išli okolo žilinskej priehrady, proste si to užíval. Tak skoro sa k tomu nevrátime, peňazí je to dosť. Keby som to bol vedel, kúpil by som si hodinky :D ale tých "keby" je vždy mnoho.
    Momentálne - po dostatočných domácich a pivách, som v pohode, malý mal včera dva roky, takže bola poriadna oslava. Zajtra vstávame do roboty dvaja: Mapo a opica :mrgreen:

  • Chalani, mne ukradli bike za 1300 EUR z balkona na tretom poschodi minuly rok.
    Dnes mi makler vzal PZ za 3600 EUR, radost sa starat o klienta, ked sa potom na teba vyjebe ....