Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Tommy, tomu ver - akurat to citam a nelezat na gauci, tak padam na rit.. je to velmi zaujimave hlavne pri zisteni, ze ide o snad jedineho cloveka, co urputne bojoval ked tvrdil o mojich Blacksteeloch ze su fejky..

    snad sa to ale vysvetli, nerad vynasam sudy bez vyjadrenia druhej strany..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • celkom sok teda...

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • ja by som tomu este dal sancu, dany clen mohol byt uvedeny v omyl s tym, ze kupoval za cenu originalu fejky u nejakeho chytraka..

    stale tvrdim, ze treba dat sancu konfrontacii dotycneho s realnym stavom..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • jasne, ja by som si ani nahodou nedovolil to akokolvek hodnotit. len konstatujem, ze som to zachytil a ze ma to prekvapilo

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Nechce sa mi tomu veriť ... S Dušanom som prekecal kopu času a urobil nie jeden super biznis
    Proste tomu neverím akosi

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • ked tak nad tym premyslam teraz s netriezvou hlavou.. ze zmizli fotky z chronomagu, moze byt dielo admina ze to zeditoval vsetko aby sa nepropagovali fejky..
    ale ked pomizli fotky aj odtialto, tak to niekto zmazal zo zdrojoveho servera, to vsak mohol spravit len ten, co ich tam nahral.. preco ine by to robil, ak by nemal co skryvat?

    ked si tak nejako davam dokopy mozaiku, tak to nevyzera pre Dusana moc pozitivne :(

    P.S. vola sa fakt Dusan?

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Fuha, tak to cumim teda... Som zvedavy na kupcove vyjadrenie (ak sa este objavi). Ale priznam sa, ze mi bolo trochu divne ze nechodi na zrazy, nekvalitne fotky... Ale nazivo posobil na mna uplne normalne, nechce sa mi tomu verit. Mam z toho (ano, aj vcerajsi burcak + par slivak) celkom nekludne rano sakra... :mrgreen:

  • Ved ja som sa aj cudoval ze ste nikto nereagoval na moj post ked sa tu prvy krat objavili AP Diver ze su z dovolenky a ja som pisal ci z tej dovolenky v Turecku co bol. On ze nie z tej co bol v Rakusku tak som to nechal tak. Zjavne je vazenejsi clen ako ja ked to vsetci prehliadli. A zmizli tie fotky odtialto alebo ako to je?

  • ano pamatam si ten prispevok, no bral som to ako jeden z klasickych vtipov ze "hodinky z turecka" :) pokial si mal realne podozrenie na fejky, mal si to tu nadhodit. co sa mna tyka, tak som ten posledny ktory uznava nieco take ako vazeny/menej vazeny clen! a nielen tu, na chronomagu som si uz za to co to vytrpel :mrgreen: snazim sa brat vsetkych rovnako, ci uz ma prvy prispevok, alebo je zakladatel fora... ;)

  • stopa, ja sa na to pamatam a mal som tiez pocit, ze je to v duchu klasickych ironickych poznamok co tu stale padaju.. ja sa priznam, z tych fotiek fotenych cez sacok od vcerajsich rohlikov si nedovolim moc hodnotit fejky :rouge:

    tie fotky zmizli odvsadial, takze ich zmazal z hostingu kde ich daval, tu boli na ne len odkazy, nie fyzicky nahrane fotky..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Sorry chlapy nebolo to Turecko ale Tunis ::d teraz som nasiel tej moj post.
    Tak take jednoduche to z tych fotiek nebolo tak som nechcel rypat a mam pocit ze na AP mal gulatu datumovku a na origo je stvorec a tie fotky no. S Rolexom to bolo lahsie lebo tych mi uz par preslo rukami nesedel mi tam cifernik aj trojuholnik na lunete kde je lumi bod ma ine rozmery.
    Ale nechcel som sa pasovat do role podozrievaca z fotiek cakal som ci sa prihlasi na nejaky zraz a tam si hodinky osahat.
    Este mi bolo dost divne ze clovek spravy za dva mesiace nakup hodiniek za cca 22000euro a potom nosi Steinhart nic proti tej znacke ale to ako keby ste mali doma Porsche a Fiat Panda a jazdili len s Fiatom. Mne to jednoducho neda ked mam doma AP tak nosim AP nic viac by som mozno ani nepotreboval.
    Tak takyto dlhy post som v zivote nenapisal ::d