Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • bol som vnutri mimoriadne kratko! ludi, ktorych som v rade cakat nevidell, videll som cakat na vysledok, ja som prisiel, spravili ster a za chvilu volali c. 82, mna. PS. kolega rovnake cislo, rovnako pozitivny aj ked na inom mieste bol.

  • bol som vnutri mimoriadne kratko! ludi, ktorych som v rade cakat nevidell, videll som cakat na vysledok, ja som prisiel, spravili ster a za chvilu volali c. 82, mna. PS. kolega rovnake cislo, rovnako pozitivny aj ked na inom mieste bol.

    Reakcna doba testu je myslim zavisla od mnozstva latok co sa detekuju, pravdepodobne ti teda vysiel naozaj pozitivny a ked to bolo tak rychlo vyhodnotene, aj so serioznou nalozou. :\ Pri negativnych treba pockat celu predpisanu dobu merania.

  • Po dlhej dobe sem mal radost, že sa mi hodinky vrátili z opravy, idem si nastavit čas a tyčka mi ostala v ruke ??????? Prosím Vás páni poraďte nejaké hodinarstvo, kde mi to dajú do porádku a možem ich zase nosit ???

  • Ja som teraz využil služieb tohto chalaniska Jeronimo

    SDGM mali troška problém sa rozbehnúť, tak robil komplet rozobratie, vyčistenie, namazanie, zloženie. Poctivý chalanisko, ktorého poznám osobne takže bez váhania ho viem odporučiť.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Kua chlapi, takmer som dnes chytil infarkt, keď som pozrel do švagrovho rozvádzača. To bol k***t, kto robil tú elektriku. PE vôbec nezapojené, N dané na istič, o prúdovom chrániči páni asi len čítali, káble od 5 ističov som ani nenašiel, len boh vie kde im je koniec no celé zle <X


    Prepáčte, že sa takto durdím deň pred Vianocami, ale toto mi zdvihlo tlak do nebies :cursing:

    P.S. Príjemné sviatky radosti a pokoja :)

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Pri nových veciach by som to nevidel na až taký problém, cena bude vyššia len mierne (DPH 20% vs. 21% + clo + zastupovanie) aj keď bude viac byrokracie. Čo ale totálne odstrihli je second hand market. Takéto nákupy sa už vôbec neoplatia.

    Ešteže som kúpil moje Monty z UK pred Brexitom 8o

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • som zvedavy, ako to [URL
    =https://www.hasbean.co.uk/pages/european-shipping-update]vsetko[/URL] nakoniec dopadne ... :(

    “January 13th, 2021

    Due to additional challenges with European and Irish road deliveries, DPD have extended their service suspension.

    Services were initially due to resume on Wednesday the 13th of January but will now remain paused with further information being made available on Friday the 15th January.”

  • Ja som teraz objednával od Warda a nebudem platiť nič navyše, všetko výdavky na colné konanie pokryje Ward.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • hmmmm ...

    “Dobrý deň.
    Pýtal ste sa na čo Vám je pripoistenie. Nemôžem Vám citovať celý článok. Ale áno, toto pripoistenie je iba na spotrebiče v rozsahu kúpy od 2 rokov do 4 rokov – veď aj má názov Osobitné zmluvné dojednania pre poistenie predľženej záruky k domácim spotrebičom.
    S pozdravom

    Diana D ...
    Likvidátor PU

    KOOPERATIVA poisťovňa, a.s.
    VIENA INSURANCE GROUP
    Štefanovičova 4
    816 23 Bratislava”

    takze, chladnicka kedze ma 8 rokov je nic, proste ked vypadava elektrika, nech vypadava, poistovnu to trapit nebude, lebo > ako 4 roky ... .

  • Po skúsenostiach s poistovňami v rodine, mám poistené len to čo musím zo zákona alebo hypotéky. Na rôzne pripoistenia sa môžem z vysoka vys... Človek to platí ako somár a keď príde isté po isté dostaneš drobné s dovetkom: ak sa Vám nepáči, môžete nás dať na súd. :pascontent:

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.