Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • SeikoSan : dakujem, dufam ze sa vyriesi. Pristup NOMOSU je OK, poslal som mail o tom, ze som smutny + fotky a ze co oni na to. Napisali mail, ze im je to luto + nech im poslem kontaktne udaje na seba. Zariadili vyzdvihnutie kurierskou spolocnostou - cakam na kuriera.

    pepescom : cudujem sa aj ja - niekde niekto, nieco zlyhalo. Za normalnych podmienok to nevidiet, je to potrebne hladat - dost intenzivne - uhol, svetelne podmienky.

    Najprv som bol v tom, ci som to nesposobil ja, ale davam pozor. Boli polozene na skle, aj sa trochu suchali pri vymene remena, ale boli na handricke. Je to zafir, tak na poskodenie by som musel ani neviem co s nimi robit. AR coating ma napadol, ale ten nemaju uvedeny (asi tam ani nie je), tak som z toho bol dost nestatstny. Na povrchu to nie je vidiet - sklo je pekne hladke. Pod urcitym uhlom to ale vyskoci, asi je to z vnutornej strany zafiru - dufam.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • pepescom : cudujem sa aj ja - niekde niekto, nieco zlyhalo. Za normalnych podmienok to nevidiet, je to potrebne hladat - dost intenzivne - uhol, svetelne podmienky.

    To sa stava… mal som podobnu skusenost s Aquaracerom… vratil sa zo servisu a skoro pol roka trvalo kym som si vsimol prach a otlacky prstov na spodku sklicka… Pokial ti NOMOS uznal reklamacku a riesia to tak to bude OK... samozrejme to odlucenie bude boliet… :D

  • SeikoSan : reklamacia zatial uznana nie je, ze z fotiek to nevedia posudit, takze to musia vidiet. Podla mna je to ich chyba. Inak sa budem branit ako lev - ja za to nemozem

    mvaldo : somar chodit s takymi hodinkami za bieleho dna, mal chodit po tme alebo po kanaloch, by sa mu nic nestalo

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Tak to Tě lituju, to je hodně nepříjemný. V takovou situaci úplně cítím, jak mi to bere energii, sílu, radost ze života. Je těžký v tu chvíli přesvědčit sám sebe, že nejsou součástí rodiny, ale jen nástrojem s lidskou chybou. Ať to dobře dopadne.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Dakujem, pevne v to dufam.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Diky. Nastastie su uz v Glashuette, teraz cakam na to, co povedia, ked to skontroluju.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Urcite verim tomu. Diky za podporu.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133