Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Ja som teraz objednával od Warda a nebudem platiť nič navyše, všetko výdavky na colné konanie pokryje Ward.

    bodaj by si mal pravdu, podľa mňa ti napočítajú clo a možno aj DPH, však uvidíš a dáš vedieť...

  • bodaj by si mal pravdu, podľa mňa ti napočítajú clo a možno aj DPH, však uvidíš a dáš vedieť...

    Neviem ako to funguje u ostatných obchodoch v UK, ale fakt nebudem platiť nič, všetko bude prefakturované odosielateľovi. Dnes som posielal papiere na DHL kvôli colnému konaniu a tu mi bolo toto potvrdené.

    Navyše pár ľuďom už prišli balíčky z UK od Warda a mali presne to isté, t.z. neplatili nič.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Tak je to ok, aj ked pre mna zle, bralo ma ze nieco objednam teraz v zlavach ale v spravach strasili a mne sa nechcelo doplacat clo a Dph, tak som sa na to vyprd a dnes uz tam nic nie je:(, co uz do kelu...

  • Mal si vyhliadnutý nejaký presný model hodiniek?

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Vyuzil si tie zlavy teraz ? co si kupil ? :) ( btw tie remene na wardy mas vsetko origos ci ?

  • JJ využil, kúpil som C5 Malvern Automatic s bielym ciferníkom a C65 Trident Vintage Mk2.

    Všetky remene čo mám sú ručná výroba od chalaniska z ČR (Habadej na chronomagu). Jeden kus stojí u neho okolo 40€ a kvalitovo je to iná liga oproti bežným remeňom.

    Mal som pár remeňov aj od Warda, kvalitovo slušné, ale nie za plnú cenu. Na moju ruku troška dlhé a boli dosť tenké. Má to svoje výhody, ale ak si mám objednávať samostatne kožený remienok tak jedine na mieru.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Ja som taký mantak, že pri pokuse o nastavenie 24-hodinového režimu na digitálnom displeji hodiniek, som si odpálil ručičky, nechtiac ? Našťastie sa mi to podarilo opraviť automatickou korekciou ručičiek ? Fotka hodiniek v čase, keď som tie ručičky odpálil ?

  • JJ využil, kúpil som C5 Malvern Automatic s bielym ciferníkom a C65 Trident Vintage Mk2.

    rucna vyroba aj tah ci len gumka - koza ? lebo prave origos by som aj chcel myslim tah ale pride mi to zbytocne vela lebo za 200 si kupim aj nove hodinky

  • Na mieru si dávam vyrábať len kožené remienky. Ťah mám vždy originál. Nie som moc fanúšik gumových remienkom, takže taký nemám ani jeden.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Kua ďalšie čo som ani nestihol kúpiť a už sú cenovo mimo (nie že by neboli cenovo mimo aj keď sa normálne kúpiť dali) :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • vláde otvoria oči ?

    no ja som šťastný človek, mám už tak otvorené oči po toľkých vládach :frime1: že už ma nič nemôže prekvapiť a tobôž nie dajaká " chazarská čvarga " :pascontent1:. A aby si bol kľudný, že v tom nie sme sami :

    " Kto bude v nemeckej spolkovej krajine Šlezvicko-Holštajnsko odmietať nariadenú karanténu, skončí v špeciálnom väzobnom zariadení, uviedol v pondelok spravodajský server Novinky.cz s odvolaním sa na týždenník Focus.

    Spolková krajina v pondelok otvorila prvé takéto centrum v Nemecku. Je súčasťou nevyužívaného väzenského ústavu pre mladistvých v meste Neumünster. Zadržiavanie osôb, ktoré odmietajú karanténu, umožňuje v Nemecku zákon o potláčaní infekčných chorôb, o väzbe však rozhoduje súd.

    Kandidát na umiestnenie v tomto zariadení musí byť pristihnutý, že karanténu nedodržiava, a súčasne verejne a jasne odmietať dodržiavanie jej podmienok. Porušenie musí byť jasne preukázané. Po ňom nasleduje oficiálna policajná výzva na dodržiavanie domácej izolácie. Ak nezaberie ani to, rozhodne súd."

    A stitch in time :D

  • :D quattro toto by malo ist do humoru tato tvoja veta. pobavilo dost, dik

    aký si k nemu milý:mrgreen: mal by skôr skúsiť zavolať na 0800 800 566, tam by mu snáď pomohli:D

  • SMSky funguju aj v Grecku napriklad, u nas je to nezmysel kedze sa nekontroluju a nevymahaju/nepokutuju ani existujuce opatrenia. Pridat dalsie ma vyznam ked budu sucasne aj realne dodrziavane a ukazu sa ako nedostatocne.

    Audi autickar - neviem ci potrebujes oci otvorit alebo zavriet, kazdopadne nie je uplne zdrave vidiet za kazdym rohom sprisahanie. Urcite by ti prospelo prestat navstevovat dezinfoweby, uvidis ako sa ti ulavi ked na teba nebude vyskakovat "chazarska cvarga" este aj z krabice od kavy.

  • presne, život je fajn :pompom: pokiaľ nežiješ v Senegale :hurt4: a znepríjemňovať si ho sám rozmýšľaním nad ko....mi mi pripadá ako masochizmus

    a samodeštrukčná činnosť na vlastnom zdraví a otravovanie okolia :nonon: výplodmi mysle svojimi a tebe podobnými :bombe:. Môj dedo bol drotár

    a hovoril že sedliacky rozum a čistá myseľ všetko vyrieši a mal pravdu :winner1:

    A stitch in time :D

  • @pepescom , ten Senegal sa hádam ešte prežiť dá, v Mali a Čade je to horšie, nehovoriac o Nigeri.

    Ale som toho názoru, že folklóru už bolo tak akurát a nech nás radšej nasierajú také prízemné veci, ako je predlhé čakanie na hodinky či iné "príjemné" veci. :]

  • nesuhlasim, ze v Mali je to horsie, tam si vies na dialku objednat šamana a ten ta za poplatok zbavi problemov, take este u nas este nemame a dost pochybujem , ze cagarska banda nam taku vymozenost umozni ...:malin1: