Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Ne že by mi to zvedlo tlak, nebo že by to bylo něco novýho, ale tohle fórum je úplná mrtvola. A je to škoda, když už ten prostor dostáváme jak na stříbrném podnose :(

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ne že by mi to zvedlo tlak, nebo že by to bylo něco novýho, ale tohle fórum je úplná mrtvola. A je to škoda, když už ten prostor dostáváme jak na stříbrném podnose :(

    Je to aj môj názor. Máme registrovaných tuším 1700 členov. Kde sú? :( No čo vlastne od nich čakáme, keď ani moderátori Adam s Bomberom sa nepretrhnú.. :nonon: Bolo by dobra urobiť revíziu členov a tých, ktorých aktivita je aspoň 2 roky mŕtva, tých vyčiarknuť. Aj by som sa zaujímal o reálny stav členstva...:]

  • Je to aj môj názor. Máme registrovaných tuším 1700 členov. Kde sú? :( No čo vlastne od nich čakáme, keď ani moderátori Adam s Bomberom sa nepretrhnú.. :nonon: Bolo by dobra urobiť revíziu členov a tých, ktorých aktivita je aspoň 2 roky mŕtva, tých vyčiarknuť. Aj by som sa zaujímal o reálny stav členstva...:]

    Kukni počet príspevkov a hneď vieš

    A stitch in time :D

  • Tak ja by som skromne navrhol stretnutie v ramci moznosti regionu :)

    Pri dobrom jedle alebo kave...

  • Ne že by mi to zvedlo tlak, nebo že by to bylo něco novýho, ale tohle fórum je úplná mrtvola. A je to škoda, když už ten prostor dostáváme jak na stříbrném podnose :(

    berme to tak, ze toto forum je taky privatny klub ;) je tu klud a clenovia sa respektuju a nikto ta tu nerozculuje, aspon nie tak casto :happy1:

  • ja som liberal a slnieckar :happy1: nikoho nemozes nutit. kazdy ma pravo slobodnej volby, a ta je nado vsetko ;)

    uprimne, ja si to nevsimol. nesledujem, kolko je tu clenov a kto a ako casto prispieva

  • Asi som priveľmi konzervatívny. No každý ide do niečoho s nejakou myšlienkou, či očakávaním. Takže, robíme niečo zle? Prečo naše fórum nemá takú kadenciu príspevkov ako v ČR? Primerane k počtu členov. Možno to je iným prístupom a v chápaní hodiniek ako ľudskej potreby či módneho doplnku. Možno sme nie takí exhibicionisti (v dobrom) , ako u našich susedov. Iste, je tu klídek, ale až taký by tu byť nemusel a nemal....yslím, že by sme mali viac využívať aj iné vlákna , ako len "čo máme na labe" alebo " čo papáme na obed" . Chýba mi viac recenzií, skúseností s jednotlivými značkami, upozornenia na novinky a trendy, je toho celkom dosť. Rubričky na to máme, len ich trocha prikrmovať,to by nezaškodilo. A áno, aj sa , samozrejme kutúrne, trebárs pre niečo pohádať, viac diskutovať. Problematika je to predsa široká ako "strana moja rodnája"....:]

  • Ja k tomu len tolko: proste slovaci viac robia ako kecaju - sme viac uzavreti. Mame inu naturu ako bratia cesi. Skoro kazdy z nas je aj na chronomagu - spocitajte si kolko je tam aktivnych slovakov - hrstka. Ja sa navstevnosti necudujem. Potesilo by, keby to tu zilo viac, ale asi nebude.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Asi som priveľmi konzervatívny. No každý ide do niečoho s nejakou myšlienkou, či očakávaním. Takže, robíme niečo zle? .................

    chalani , prečo taká skepsa? Ja to nevidím až tak tragicky :pleur4: trocha štatistiky: HM počet členov 1492, počet príspevkov 96894 = priemer na člena 65 ks, CHMAG počet členov 35508, počet príspevkov 2 191351 = priemer na člena 62 ks - čo chcete? Horšie je to s počtom príspevkov na osobu: u nás je preborník misoo s 9268 príspevkami a za ním watchesfan s 5182 príspevkami a potom bieda, a npr. misoo je členom od 2012 a watchi od 2014. Na CMMAG je to trošku iné : rekordérom je honza.manta registrovaný v 2009 a má 17342 príspevkov :ghee: a hlavne majú 74 členov nad 5000 príspevkov. U nás má 75. najaktívnejší člen 115 príspevkov. A dôležité, na CHMAGu je kopu vlákien, čo s hodinkami nemajú nič spoločného :boulet: Samozrejme , si myslím, že TU , keď riťou pohnú aj ostatní lenivci , bude to tu trošku viac žiť :winner1: a keď nebudete fajnovky, môžeme si aj ponadávať :mdr3: nech zabava graduje :hurt3:

    A stitch in time :D

  • pepescom ..s kym by sme sa mi uz tu hadali Pepe, no uznaj:)..vsak my sme tu povacsinou taka nekonfliktna banda..nehovorim ze si tu uplne vsetci vzajomne sedime, ale alo vravi Jara Cimrman...muzeme mit jiny nazor, muzeme s tim treba i nesouhlasit, ale to je tak vsechno, co s tim muzeme udelat:D