Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Chalani, veľmi pekne vám ďakujem za podporu. Oficiálne idem "na pozorovanie". Čaká ma X infúzií, cétéčko, možno aj nejaká transfúzia, strašná strava a podobné radosti. Budem sa snažiť z toho čo najskôr vyvliecť, ak sa bude dať. Zatiaľ vám všetkým prajem krásne užitie zbytku leta a veľa radosti pri vode, na horách alebo iba tak, doma....:]

  • hannes : vsetko dobre prajem, nech to dobre dopadne

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Dnes, hneď poobede sme s mojou išli naším prskoletom do Lidla v Levoči, reku dačo dokúpime. Tak sa aj stalo, aj sme naložili a moja išla s košíkom, aby ho vrátila na miesto. Ja som nastupoval do auta. Vedľa stál dáky Peugeot Partner, tmavomodrý, bol dosť blízko. Keďže chodím o barlách a ťažšie sa mi nastupuje, skúsil som pomaly otvoriť dvere, Peugeot mal na dolnej lište gumu, otvoril som tie dvere až po ňu, celkom pomaly, aby som mu neublížil. Len som sa posadil, už bol pri mne vodič toho auta a že vraj som mu poškodil dvere pod oknom. Bola tam asi dvojcentimetrová šmuha, ktorú ešte porovnával tak, že otvoril moje dvere a akože hrana presne padla do tej šmuhy. A že je to farba z mojich dverí. Potom po nej prešiel prstom a ... šmuha zmizla! Pod ňou nebolo nič, ani škrabnutie, vôbec nič, bolo to čisté a rovné. No stále si mlel svoje. Mám v aute papiere o škodovej udalosti, reku vyplníme a každý tam dáme to svoje. Moja išla k nášmu autu a videla ho fotiť našu značku. Keď zistila, o čo ide, nadala mu ako psovi. To sa už bral preč. Reku stoj, máme robotu. Dupol na plyn a nebolo ho. Taký chrapúň, ale víkend nám nepokazil. Tú fotku si môže nechať na pamiatku svojej hlúposti.:mrgreen:

  • len pozor, aby ta ten kkt nenatrel, ked ma tvoju spz. ja by som okmazite volal do poistovne, ze ak by sa chcel prizivit na tvojej poistke, takze je to podvod:!::!:

  • Na polícii som už bol, zavolám do poisťovne v pondelok, hneď ráno.

  • S tým smradom to skončilo dobre, ale horšie je, že som si včera od doktora vypočul , že lakeť sa hojí dobre a možno dáme sadru dole - o týždeň. takže MOŽNO a O TÝŽDEŇ!!! Potom zasa, že 3 týždne budem nosiť ortézu a vraj ma čaká dáka rehabilitácia. Normálne som skoro lapil infarkt. Tak ja čakám, že konečne pôjdem za volant a ajhľa, prekvápko. Nuž ale on je šéf a ja musím držať hubu a krok...:mrgreen:

  • beriem to ako čierny humor...:langue:

    To neber, myslel jsem to vážně. Možná jsem špatně pochopil tvůj text, ale pro mne by byla informace o sundání sadry a rehabilitaci přece pozitivní. Taky se to mohlo kurva zkomplikovat. Takže vůbec nechápu, proč na mne vyplazujes jazyk. To dělají jen malé děti a ještě jen některé, ty nevychovaneé.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • To neber, myslel jsem to vážně. Možná jsem špatně pochopil tvůj ....

    W má pravdu, moja drahá mala pokazený lakeť a začal sa lepšiť po 4 mesiacoch rehabilitácie, a každý malý úspech bol obrovským skokom vpred

    A stitch in time :D

  • Ze sportu mam odepsany vnitrni úpony šlah na obou loktech...golfový loket. Bolí to I kdyz vemu jen za kliku. Vyhlídky? Nikdy se to nezlepší. Operace. Místo ní jsem šel delat v padesáti stěhováka. Život se neptá.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • To neber, myslel jsem to vážně. Možná jsem špatně pochopil tvůj text, ale pro mne by byla informace o sundání sadry a rehabilitaci přece pozitivní. Taky se to mohlo kurva zkomplikovat. Takže vůbec nechápu, proč na mne vyplazujes jazyk. To dělají jen malé děti a ještě jen některé, ty nevychovaneé.

    to nie je na teba, ale na celý ten poondiaty prípad. ja som v tom totiž tentokrát nevinne. išiel som domov. dole máme dvojkrídlové dvere no a moja odríglovala tú druhú polovinu. ja som sa o to oprel a už som letel. výsledok- komplikácie a asi do konca roka. tak mi prepáč, no som dobre na všetko nasr..atý...:)

  • to nie je na teba, ale ...

    Tak chlapi jsou v tom vždycky nevinně, za všechno můžou ženský :)

    Ne teď vážně, z blbejch náhod vznikají ty nejhorší úrazy. Tak hlavně neztracej hlavu, bude líp.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • bola to blbá náhoda. všetko začalo tri dni predtým, keď som objednal nový šporhelt. no a tie dvere moja odhákla, aby ho mohli vyniesť do kuchyne....:( už bude iba lepšie, len todlho trvá a som z toho nervous...:mrgreen: