Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Prodává se Chronomag forum, kdyby měl někdo zájem. Kvůli vláknu ,,humor". Takže zvažujte své příspěvky. Ještě že mé aktivní dny na fórech jsou sečteny.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Prodává se Chronomag forum, kdyby měl někdo zájem. Kvůli vláknu ,,humor". Takže zvažujte své příspěvky. Ještě že mé aktivní dny na fórech jsou sečteny.

    No nekup to 😳🥴

    A stitch in time :D

  • Kua ja som taký "somár" mierne povedané. Platil som cez Paypal a zabudol som prehodiť, aby konverziu meny nerobil Paypal, ale banka. Takže som za prevod zaplatil asi 30€ zbytočne. Kua taký som najedovaný :cursing:

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Ani nie tlak, skôr smútok. Včera nám zomreli naše dve morské prasiatka, zrejme na prehriatie…hlavne mladšia dcéra to veľmi ťažko znáša, prvý krát sa stretla tvárou tvár so smrťou, aj keď “len” domácich miláčikov. Keď som ich našiel ako ležia akoby sa objímali (boli sestry), tak som sa slzám neubránil ani ja, staré bezcitne hovado. Ach jaj…😢

  • predavam ich cez bazos. ohlasila sa zaujemkyna, ze ich chce a ze ona objedna kuriera a bude platit ako prva. zatial vsetko super. ze ona uz poslala peniaze, ale musim dat cislo svojej karty na tuto adresu packeta-sk.paydrop.website/....., ze sa spravi akoze kontrolna platba, ktoru ja potvrdim!!! a ja kreten som ju zadal!!! ale pytalo to odo mna nejake potvrdzujuce udaje. volam do banky a tam mi povedali, ze som sa stal obetou pokusu o podvod. peniaze nastastie neodisli, lebo som nic nepotrvdil, zachranilo ma to, ze som lachtan na on-line banovnictva a platby cez hodinky a mobil. potom kraviny typu, jej to stiahlo peniazea dostane ich az za 3 tyzdne, ze ich chcela kupit manzelovi na narodeniny a manzel je policajt. ze vsetko je OK, ze aj jej to tak akoze stiahne na podvrdenie.

  • Chujov je plny vesmir a skusaju to na milion sposobov, takze, ako hovori Nora M., nedajte sa ojebat :)

  • Ok, takže starý trik. Svoje číslo úctu môžte kľudne zverejniť aj na verejnom profile, to nik nemôže zneužiť. Horšie je, keď sa dozvie číslo vašej karty, exspiraciu a CVV… v takom prípade začne okamžite nakupovať cez vašu kartu a je nutné ihneď kontaktovať banku.

  • ja som natrafil na podvodnika aj na chrone. vsetko bolo ok do chvile, ked povedal, ze neakceptuje platbu cez chrono ale len platbu prevodom. s mnozstvom kecov okolo, ze preco. plus podozrivo dobra cena, tusim nejake rolexy to boli.. potom som dal nejaku zaludnu otazku, a tam skoncila konverzacia, viac sa neozval.

    raz som naletel na twiteri, ohladne crypta. 1000$ dopc. a to som od fachu internetoveho a podvody vetrim uz zdaleka (zvycajne). velmi dobre to mal prespekulovane hajzel.

  • Tak som to este nasiel, boli to JLC a uvediem cele pre "vystrahu". Este bolo zaujimave, ze to nebol ziadny novy ucet na chrone ale existujuci uz od 2013.

    Hello, Thank you for your message and interest in purchasing my Master Ultra Thin. Yes it does have the original 18k JLC Rose Gold pin/tang buckle. The watch is in really great shape. It has been worn less than 10 times. Just so you know I will only accept a bank wire transfer for payment. No paypal or Chrono24 escrow. I will also charge shipping which will be FedEx Global . I do not like third parties being in control of my money. If you live out of the state of California there will be no sales tax on your purchase. I have sold many watches through chrono24 including delivery to Australia, Switzerland and China. I have never shipped to Slovakia. I checked with with FedEx and USP and I am unable to insure the package to Slovakia for any more than $100 USD. Do you have anyone that can receive the watch in the USA on your behalf? You are welcome to contact Chris the Chrono24 manager in NYC and ask him about me. He will give you a good reference. I have sold many watches through Chrono24 over the years. I have also worked retail watches in California and Hawaii for 35 years and have trade references. Stores such as Westime, Feldmar Watch Company, Greenwich Time/Lussori, Chadwick Hawaii Jewelers Take care, Neil

    19:30
    Přeložit

    Hello Neil, I have a big dificulty sending wire transfer to US so I would like to stick with escrow or paypal. You have listed escrow payment in your listing either, so, can we proceed with escrow? Thanks for understanding,

    22:49

    13.08.2021

    Neil C.

    Hello , I am sorry but have had bad experiences when money is out of my control in the past. I understand if you do not wish to do business with me. I am already losing $7000 on this watch and can't take any risks. I can't even insure the package for more than $100 going to your country even if you purchased the watch. What happens if it gets stolen on the way to Slovakia? Best wishes, Neil

    00:15
    Přeložit

    "What happens if it gets stolen on the way to Slovakia?" Exactly such cases are reason for insurance. I do not understand what is your problem with insurance? Every serious US seller here offer fully insured delivery to EU with major shipment companies like Fedex, UPS, DHL,...