Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • tiez som nervozny jak pes. pocasie nadherne, na bike ideal. ja sa od Chortvatska neviem dat dokopy, stale cosi. 2x ATB, teraz zasopleny jak hroch. na biku som nesedel od Kuvajtu napadeni :rougefaché::rougefaché: no treba vydrzat a poriadne sa dat dokopy, peknych dni este bude :alcool1:

  • to je normal, používajú na balenie všetkého rovnaké stroje, tak sa takto chránia pred prípadnou reklamáciou alebo postihom kontrolných orgánov

    A stitch in time :D

  • V podstate ide o kamufláž. Tie somariny tam nemajú čo hľadať ani v stopovom množstve. Nedávno proti tomu vytiahla aj hygiena, ale rýchlo to vzdali. Je toho priveľa, pravdaže aj na importovaných výrobkoch. Vlastne, odtiaľ to prevzali tí naši výrobcovia či baliči...:]

  • Urcite by to zvladli aj bez stopovych mnozstiev. Potom si vsak pri kazdej zmene varky zaplatime komplet cistenie vsetkych strojov co to prevazaju, spracuvaju, balia atd. Asi by tu bol ten isty prispevok, len by si fotil cenu balenia :)

  • My sme dnes kupovali v Nay monitor , chceli sme taky lepsi a nasli sme jeden v akcii , tak sme ho kupili, prideme domov , vybaluejeme aaaaaa monitor bol zrejme vystavny kus zabaleny naspat , bol rozbaleny cely opackany este jemne skrabance kade tade.....

  • Po dlhej dobe som sa pri planovani dovolenky rozhodol dat sancu cestovke... tradicnemu Satur-u. Osobne som si v cestovke vybral fakt drahu dovolenku v tropickej destinacii, dostal cenovu ponuku a odobral sa domov rozmyslat. Na druhy den som mailom potvrdil zaujem kupit a obratom mi prisla zmluva a pomerne agresivne napisany mail ze mam hned zaplatit zalohu 50%. Tak som si zmluvu vytlacil ze podpisem a uplne nahodou som si vsimol ze datum odletu je o den neskor a datum navratu od den skor ako to co som mal na cenovej ponuke. Vraj si pani poplietla terminy s tymi minulorocnymi. Takze Satur ma nezbalil a idem si to ako kazdy rok naplanovat a zerezervovat sam....

  • Po 1 a pol mesiaci cakania na 2 remienky z Barton straps mi pride list z colnice, ze musim dokazat kupu pre osobnu potrebu:nono: svet je na opicu obrateny...

  • Takze cena remienkov sa s clom a Dph vysvihla zo 42€ na 55 a tym zaroven moje nakupy z USA skoncili:mrgreen: aspon ze tie remene vyzeraju solidne, vsak za tie prachy:)

  • Takze cena remienkov sa s clom a Dph vysvihla zo 42€ na 55 a tym zaroven moje nakupy z USA skoncili:mrgreen: aspon ze tie remene vyzeraju solidne, vsak za tie prachy:)

    Ja som bol tak informovaný, že sa Dph platí od 22 € a clo od 125 €. Mám dojem, že som to videl dakde na webe. Myslím, že ide skôr o nejakú námatkovú záležitosť. Mám viacero vecí z USA a Číny a platil som furt max. DPH....:(

  • Ja som bol tak informovaný, že sa Dph platí od 22 € a clo od 125 €. Mám dojem, že som to videl dakde na webe. Myslím, že ide skôr o nejakú námatkovú záležitosť. Mám viacero vecí z USA a Číny a platil som furt max. DPH....:(

    Neviem ci je to priamo colný poplatok, alebo poplatok za ulozenie zásielky ci aky das, jednoducho jeden poplatok bol 3,60, clo 8,5 a samozrejme platis za sek 0,7 (WTF:)), cize suma sumárum 12,80 navyse..